500 TL'ye iPad 10.nesil için kılıf önerisi

yigitreiss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 500TL. Tableti çizmeyecek, takarken zorlamayacak yumuşak kılıflar olursa güzel olur. Kalem bölmeli kılıflar var fakat kalem olmadığından boş kalacağı için arkaya toz girer. Kalem bölmesiz olursa iyi olur. Aklımda şeffaf almak var ama iyi midir bilmiyorum.

Hocam yarın öbür gün kalem almak isteyeceksiniz o yüzden kalemliksiz saçma bir kılıfa para harcamayın tavsiyem bu yönde kendime iPad 9. nesil almıştım başta kalemliksiz kılıf aldım ancak bir sure sonra bunye kalem istiyor şu an kalemim yolda mecbur bir de kalemlikli kilif alacagim siz benim gibi yapmayin toz girmesi inanin sorun degil lansman kilif alin gecin hocam.

Hocam yarın öbür gün kalem almak isteyeceksiniz o yüzden kalemliksiz saçma bir kılıfa para harcamayın tavsiyem bu yönde kendime iPad 9. nesil almıştım başta kalemliksiz kılıf aldım ancak bir sure sonra bunye kalem istiyor şu an kalemim yolda mecbur bir de kalemlikli kilif alacagim siz benim gibi yapmayin toz girmesi inanin sorun degil lansman kilif alin gecin hocam.
hocam şuanda kalemlik kullanmalık bir durumum yokki parada yok zaten. kalem bölmesiz istememin sebebi orası boşta kalacagından arkaya hep toz girecek ve durmadanda çıkarıp silmek istemiyorum şeffaf işimi görürmü sizce? kalem bölmesiz kapaklıda bulamadım

UnDePlus Apple Ipad 10. Nesil 10.9" Kılıf Pu Deri Smart Standlı Case A2696 A2757 A2777 Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu buldum ama sert gibi duruyor çizebilir diye korkuyorum

Geri
Yukarı