500 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

Hocam aynı şekilde ben de ona bakıyorum, bugün gördüm ve fiyatı da gayet iyi geldi. T20 ve T13 arasındayım siz ne düşünüyorsunuz ?
Hocam çok kararsızım ne yalan söyleyeyim. Kimisinde dip ses sorunu var kimisinde şarj sorunu vs. O yüzden alsam mı almasam mı bilmiyorum. Teknolojide hiç şansızlık yaşamadım ama bu ürünü alırsam yaşayacakmışım gibi hissediyorum.
Ayrıca Xiaomi Redmi Buds 3 Lite modelide önüme çok çıkıyor. Bu üründe de Xiaomi markasına güvendiğim için buna daha çok yakınım ama kullanıcı yorumlarına bakmam lazım.

Dediğimde bluetooth var hocam.
Tune 500'ün bluetooth modelinden bahsediyorsanız yaklaşık 3 sene önce kadar dediğiniz fiyattaydı. Geçen sene 500 civarında dolaşıyordu fakat bu sene 1000TL üstü fiyat etiketine sahip.

Hocam çok kararsızım ne yalan söyleyeyim. Kimisinde dip ses sorunu var kimisinde şarj sorunu vs. O yüzden alsam mı almasam mı bilmiyorum. Teknolojide hiç şansızlık yaşamadım ama bu ürünü alırsam yaşayacakmışım gibi hissediyorum.
Ayrıca Xiaomi Redmi Buds 3 Lite modelide önüme çok çıkıyor. Bu üründe de Xiaomi markasına güvendiğim için buna daha çok yakınım ama kullanıcı yorumlarına bakmam lazım.
Hocam ben daha önce kullandım Xiaomi fakat o şekilde bir kulaklık istemiyorum açıkcası. T13 alıcam gibi çoğu yerde olumlu yorumlar görüyorum. Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum bir sıkıntı çıkarsa iade rahat oluyormuş.

Kendi fikrimi belirtmem gerekirse bekleyip para biriktirip iyi bir şey almanızdan yanayım. Ben şahsen öyle yapıyorum. Üst düzey kulaklıklarla almayı düşündüğünüz kulaklıklar arasında devasa farklar var. Orta seviyede de aynı fark var. Onun için kulak üstü düşünürseniz JBL T500BT (Ben sevmiyorum kulak kapsamadığı için.) Razer Opus X (1000-1500TL arası en mantıklı kulak üstü bence) önerebilirim. Kulak içi isterseniz SoundPeats'in modellerine ve Huawei FreeBuds 5i ya da Samsung Galaxy Buds 2'ye bakabilirsiniz. Tabi bunların hepsi 1000TL üstü modeller.

Kendi fikrimi belirtmem gerekirse bekleyip para biriktirip iyi bir şey almanızdan yanayım. Ben şahsen öyle yapıyorum. Üst düzey kulaklıklarla almayı düşündüğünüz kulaklıklar arasında devasa farklar var. Orta seviyede de aynı fark var. Onun için kulak üstü düşünürseniz JBL T500BT (Ben sevmiyorum kulak kapsamadığı için.) Razer Opus X (1000-1500TL arası en mantıklı kulak üstü bence) önerebilirim. Kulak içi isterseniz SoundPeats'in modellerine ve Huawei FreeBuds 5i ya da Samsung Galaxy Buds 2'ye bakabilirsiniz. Tabi bunların hepsi 1000TL üstü modeller.
Öneriniz için teşekkürler fakat ben kulaklığa 1000 TL üstü vermek istemiyorum özellikle kulak içi bir kulaklığa. T13 işimi görür diye düşünüyorum.

Öneriniz için teşekkürler fakat ben kulaklığa 1000 TL üstü vermek istemiyorum özellikle kulak içi bir kulaklığa. T13 işimi görür diye düşünüyorum.
Kişisel düşünceniz saygı duyuyorum fakat şunları da belirtmek istiyorum. Edifier TWS Pro, Xiaomi Buds, Haylou'nun bir modeli gibi ucuz kulaklıklar kullandım. Bunları kullandıktan sonra kulak içi kulaklıklara küstüm çünkü kulak ağrısı yapıyorlardı. Aynı zamanda sürekli ses kesilmesi bağlantı kopması ve şarj gibi sorunlarla uğraştım. Seviyeyi biraz yükseltince tüm sorunlar kayboldu. Tabi ben o dönem 1000TL verip bir kulaklık almak yerine yaklaşık 1300TL para vermiştim kulaklık değiştirerek. Edifier'ın bahsettiğim modeli ben aldığımda 400TL'yi ve daha geçen parçaladım sinirden.

Geri
Yukarı