500 TL'ye Kadar Ekran Kartı Önerisi

Bütçe
500
Daha fazla  
Oynayacağım oyunlar GTA 5, CS:GO, Valorant, ETS 2 gibi oyunlar ve CS:GO'da her haritada rahat 60 FPS üstü aldırabilecek bir ekran kartı arıyorum. Çoğu oyunu genelde düşük ayarlarda ve 720p çözünürlükte oynarım. Fanlı olmasını istiyorum çünkü şu anki mevcut ekran kartımda fan yok ve 1 saat oynadıktan sonra deli gibi ısınıyor bu yüzden feci derecede drop yiyor.

Anakartım: Foxconn 946-7MA

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağım oyunlar GTA 5, CS:GO, Valorant, ETS 2 gibi oyunlar ve CS:GO'da her haritada rahat 60 FPS üstü aldırabilecek bir ekran kartı arıyorum. Çoğu oyunu genelde düşük ayarlarda ve 720p çözünürlükte oynarım. Fanlı olmasını istiyorum çünkü şu anki mevcut ekran kartımda fan yok ve 1 saat oynadıktan sonra deli gibi ısınıyor bu yüzden feci derecede drop yiyor.

500 TL bütçe çok az.

2.el RX550 veya GT1030 en ideali olacaktır ama sanırım bütçeyi bir tık daha arttırmak gerekiyor.

edit: Türkiye'de yaşadığımızı bir an unuttum sanırım. 2.el RX550 kartlar 1.000 lira olmuş :)

Bu bütçede GTA 5 açacak kart değil çok zor imkansız görünüyor maalesef hocam. Bütçeyi arttırma şansınız varsa yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı