500 TL'ye kadar gamepad önerisi

AtillaBayar

Centipat
Daha fazla  
Steam yaz indirimlerinde bir sürü oyun topladım. Bu oyunları oyun kolu ile oynamak istiyorum. Bilgisayar üzerinden Witcher 3 ve Metro serisi benzeri oyunları oynayacağım biraz da FIFA oynarım. Kablolu ve orijinal bakıyorum. Forumdaki diğer başlıklara bakınca F310 oyun kolunun çok önerildiğini gördüm ama titreşim özelliği yok oyunlarda çok fark yaratır mı? Bütçeyi az bir miktar daha arttırabilirim.

Steam yaz indirimlerinde bir sürü oyun topladım. Bu oyunları oyun kolu ile oynamak istiyorum. Bilgisayar üzerinden Witcher 3 ve Metro serisi benzeri oyunları oynayacağım biraz da FIFA oynarım. Kablolu ve orijinal bakıyorum. Forumdaki diğer başlıklara bakınca F310 oyun kolunun çok önerildiğini gördüm ama titreşim özelliği yok oyunlarda çok fark yaratır mı? Bütçeyi az bir miktar daha arttırabilirim.
F310 harici dandik kollardan başka seçeneğiniz yok. F310 almak en mantıklısı. Önerim bütçe yükseltin ve daha iyi kol alın. 900-1000 TL biriktirip daha iyi kol alabilirsiniz veya ikinci elden xbox gamepad alabilirsiniz.

F310'dan başka seçenek yok gibi o fiyata eğer uzun ömürlü olmasını pek umursamiyorsanız çakma PS4 kollarının ömrü daha az olur ama hissiyatı daha iyidir ve titreşim bulundurur.

Yeni konular

Geri
Yukarı