500 TL'ye kadar gamepad önerisi

F310 un görüntüsü hoşuma gitmiyor açıkcası fakat replika dualshock 4 biraz şans işi değil mi ? Önerebileceğin marka varsa güzel olur.
500 TL'ye nasıl görüntülü bir gamepad istiyorsun?
1708211141325.png

Bir sitem yok hocam bütçenizin kısıtlı olması ve model beğenmemeniz sıkıntı bir durum. Bütçeniz çok yüksek olsa normal bir durum tabikii.
500 TL'ye nasıl görüntülü bir gamepad istiyorsun?
Eki Görüntüle 2119408
Anlıyorum, gamepad piyasasına çok uzun zamandır hiç bakmıyordum o yüzden biraz düşük bir bütçe belirledim zaten. Bütçe sınırı olmasa ama çok da uçmasak yani kısacası f/p ürün önerebilir misiniz peki hocam ?

Anlıyorum, gamepad piyasasına çok uzun zamandır hiç bakmıyordum o yüzden biraz düşük bir bütçe belirledim zaten. Bütçe sınırı olmasa ama çok da uçmasak yani kısacası F/P ürün önerebilir misiniz peki hocam?

200-300 TL çıkarsanız ikinci el F710 bakın derim. 1.2k tl gibi bir bütçeye çıkarsan bunu öneririm.

Teşekkürler hocam peki DualShock karşılaştıracak olsanız? Mesela bu.

Ya da DualShock'a 1750 TL verilir mi?

Verilmez. 1750 TL gibi bütçelere çıkarsan güzel öneri yaparım. Replika DualShock konusunda iyi değilim hocam.

Öncelikle sadece birkaç oyun oynamak için istiyorum zaten normalde gamepad ile çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Platform, roguelike gibi oyunları oynayacağım. Hem Steam hem de Epic Games üzerinden rahat bir şekilde olabildiğince sorun çıkmadan kullanmak istiyorum. Bütçe çok önemli değil ama 500 TL'yi geçmemesi daha iyi olur.

O fiyat aralığında Snopy SG-302 modeli güzeldir. Sıfır olarak 350TL civarında bulunuyordu. Eğer 2. el sorun değilse bitpazarında 30-50TL civarı bir ton kol alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı