500 TL'ye Kadar Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Önerisi

tztl

Centipat
Merhabalar Technopat sakinleri. Şu anda kullanmakta olduğum ve yine Technopat önerileriyle aldığım JBL Tune 500BT'mden ne kadar memnun olsam da saçlarımdan dolayı çok rahatsız ettiği için artık kullanamadığımdan satmak zorunda kaldım. Kulak içi Bluetooth almayı düşünüyorum bütçemi 500 TL'ye kadar çıkarabilirim.

Anker ürünlerine baktım ancak yorumlarda genel olarak kablo kalitesi kötü ve hemen kopuyor, ses yüksekliği düşük gibi çok fazla olumsuz yorum gördügüm için açıkçası biraz soğudum o markaya karşı.

Alacağım kulaklık en az BT500 kalitesinde olmalı, basslar ön planda olmalı ancak tizler arkada kaybolmamali ya da çok yüksek olup kulağı rahatsız etmemeli. Önerilerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık kulakiçi kulaklık ancak siz kafaüstü önerisi mi istiyorsunuz anlamadım. Kulaklıklarda in ear ile on ear ve over ear tipleri aynı fiyat bandında karşılaştırmak biraz haksızlık olur.

450BT ve 500BT kullanmış biri olarak konuşuyorum (hala evde kardeşlerim kullanmakta), indirimlerde Anker Q10 aldım ve ikisinin de içinden geçer net şekilde söyleyebilirim. Eğer over ear öneri istiyorsanız Anker Q10'u ses kalitesi, rahatlık ve rakipsiz şarj süresi ile rahatlıkla önerebilirim.

Kulak içi öneri isterseniz de direk 'Enes Özen'e sorup yanıtını aldığım şu iki modeli öneririm;

NOT: Ben FYE7 alacağım.

Başlık kulakiçi kulaklık ancak siz kafaüstü önerisi mi istiyorsunuz anlamadım. Kulaklıklarda in ear ile on ear ve over ear tipleri aynı fiyat bandında karşılaştırmak biraz haksızlık olur.

450BT ve 500BT kullanmış biri olarak konuşuyorum (hala evde kardeşlerim kullanmakta), indirimlerde Anker Q10 aldım ve ikisinin de içinden geçer net şekilde söyleyebilirim. Eğer over ear öneri istiyorsanız Anker Q10'u ses kalitesi, rahatlık ve rakipsiz şarj süresi ile rahatlıkla önerebilirim.

Kulak içi öneri isterseniz de direk 'Enes Özen'e sorup yanıtını aldığım şu iki modeli öneririm;

NOT: Ben FYE7 alacağım.
Dedim gibi saçlarımdan dolayı kafa bandı olan bir kulaklık kullanamayacağim, ayrıca Çin'den kulaklık almayı pek sağlıklı bulmuyorum, garanti önem verdiğim bir konu. Zaman ayırıp yazdığınız için yine de teşekkür ederim.

Dedim gibi saçlarımdan dolayı kafa bandı olan bir kulaklık kullanamayacağim, ayrıca Çin'den kulaklık almayı pek sağlıklı bulmuyorum, garanti önem verdiğim bir konu. Zaman ayırıp yazdığınız için yine de teşekkür ederim.
Modeller TR'de de mevcut ancak pahalı. Bütçeniz dahilinde temin edebilirsiniz. Araştırmanızı öneririm. FYE7 şu an 500TL'e satılıyor ancak asla o parayı veresim gelmiyor. Vergiler dahil 220TL civarına temin edeceğim aksilik olmazsa. Bunun dışında TR içi o bütçe ile alınacak kulaklıklar biraz talihsizlik olacaktır ancak elbette tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı