500 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
400

burwak58

Hectopat
Daha fazla  
Bu kulaklığa oyunlarda iyi diyorlar. Ama normal kullanımda sınıfta kalan bir ürünmüş. Yazılımıda kötü diyorlar.

Böyle bir kulaklık daha buldum. Bunun hakkında yapılan yorumlarda iyi ama bütçesi gereksiz yüksek deniyor.

Bu ürünü test etme şansım oldu. Çok konforlu ve rahat. Ses ve mikrofon kaliteside iyi. Ama araştırmadan almak istemedim.

Son olarak forumlarda da önerilen benim de mantıklı bulduğum bir ürün. Fiyat olarak da diğerlerine göre uygun.

Sizin öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artar ise CH321 düşünebilirsiniz 600TL'ye kadar düşüyor indirimlerde incelemeleri ve kullanıcı yorumları olumlu yönde genel olarak sosyalde de önerilir.

Bütçe artar ise CH321 düşünebilirsiniz 600TL'ye kadar düşüyor indirimlerde incelemeleri ve kullanıcı yorumları olumlu yönde genel olarak sosyalde de önerilir.

Maalesef bütçe bu kadar.

Bu attıklarımdan hangisi daha iyi ve mantıklı sizce?

Rampage şahsen önermiyorum kendim marka ile tatsız deneyimlerim var Gamepower için Rampage tarzı bir marka olarak tanıtılıyor Galax sonar alırdım sanırsam bu 4ü arasından.

Yeni konular

Geri
Yukarı