500 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Berkay3518

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Bütçem 300-500 arası değişebilir sesi kaliteli güçlü olsun ve müzik performansı da çok da kötü olmasın önerilerinizi bekliyorum. Bu arada kulaklığın ses kalitesini benim anakartım çok etkiler mi yani ses kartı almama gerek kalır mı? Markası MSI 970A-G43.

Son düzenleyen: Moderatör:
CM Masterpulse yeni ürünleri Türkiye'ye giriş yaptı. Ben de bir adet MH530 edindim. 300 TL gibi bir fiyatı var. Muazzam ses kalitesine sahip. Ancak sizin bütçeniz daha yüksek bu sebeple MH750 öneririm. 400-500 TL aralığında fiyatı var. Hem daha çok özellik hem de harici ses kartı olması sebebiyle daha memnun kalacağınız bir ürün.

3.5mm bir kulaklık alırsanız anakartın ses kartını kullanacağınızdan sesi etkileme durumu yaşanabilir. Ancak USB bir kulaklık alırsanız kulaklığın kendi ses kartı kullanılacağından böyle bir durum söz konusu olmaz. Önermiş olduğum MH750 de USB bir kulaklık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı