500 TL'ye kaliteli kulaklık önerisi

Bütçe
500

Berjriko

Decapat
Daha fazla  
A101'den aldığım Piranha bozuldu bende onun icin kulaklık arayışına geçtim SteelSeries Arctis 1 buldum fakat onerilmediğini gördüm 400-500 TL bütçe arasında kaliteli sorun cıkarmayacak kulaklık onerir misiniz 2. el alabilirim. (Gaming)

Son düzenleme:

Mikrofon konusunda pekte sıkıntı etmiyorum uzun dönem kullandığımda bozulmayacak bir şey arıyorum.

Corsair Void Elite stereo.

Bütçe icerisinde değil sarı sitedede tek bir tane var hoş değil.

A101'den aldığım Piranha bozuldu bende onun icin kulaklık arayışına geçtim SteelSeries Arctis 1 buldum fakat onerilmediğini gördüm 400-500 TL bütçe arasında kaliteli sorun cıkarmayacak kulaklık onerir misiniz 2. el alabilirim. (Gaming)
Eğer bütçeni pek de harcamak istemiyorsan 300 TL civarı James donkey 710 alabilirsin bugüne kadar hiç sıkıntısını görmedim bence iyi

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-xpg-precog-s-kulakustu-kablolu-gaming-fiyati,131843311.html

Yeni konular

Geri
Yukarı