500 TL'ye Klavye ve Fare Önerisi

Cherry MX önermem, sadece Black olanı iyi. Sebebi hissiyatları kötü, sürtünmeli. Gateron ve Kailh gibi switchleri tercih etmek daha mantıklı.

Gaming olarak alternatif yok, bu sektörde en popüler anahtarlar Cherry MX. Sebepleri de var tabii ki. Hele Türkiye'de ya Outemu ya da Cherry MX anahtarlı klavyeler var.

@Mamaqiyus Gerçekler maalesef ki. Boşa konuşmuyorum merak etmeyin. Bu herkeste olan ortak bir yargı fakat hatalı.
@356280 Hocam konu sahibi ban yedi de Discord'dan ulaşmak istiyor. Bizzat sizi de grubumuza almak isteriz, adım Xeonayp #2143 eklerseniz sevinirim. Konu sahibinin ise Sergen #0001.

@Mamaqiyus Gerçekler maalesef ki. Boşa konuşmuyorum merak etmeyin. Bu herkeste olan ortak bir yargı fakat hatalı.
@356280 Hocam konu sahibi ban yedi de Discord'dan ulaşmak istiyor. Bizzat sizi de grubumuza almak isteriz, adım Xeonayp #2143 eklerseniz sevinirim. Konu sahibinin ise Sergen #0001.
Sonra eklerim, telefon sarj oluyor.

Oyun için en iyi switchin Cheery MX olduğunu sanıyordum. Eğer öyle değilse bana bir kaynakla açıklarsanız sevinirim.

@Mamaqiyus Kaynağı yok hocam. Cherry MX'ler hissiyat olarak sürtünmeli ve sesleri de o kadar iyi değil. Gateron ve Kailh markası daha başarılı bu konularda. Örneğin Gateron Yellow ses ve hissiyat olarak mükemmel.

@Mamaqiyus Kaynağı yok hocam. Cherry MX'ler hissiyat olarak sürtünmeli ve sesleri de o kadar iyi değil. Gateron ve Kailh markası daha başarılı bu konularda. Örneğin Gateron Yellow ses ve hissiyat olarak mükemmel.
Yıllardır Cherry MX kullanıyorum sürtünmeleri ve sesleri hiç rahatsız edici olmadı. Yellow switch zaten çok iyi onu tartışmaya gerek yok. Ben çok bir fark olmadığını düşünüyorum özellikle Cherry MX çoğu kişi tarafından en iyi switchlerden biri kabul edildiği için.

Geri
Yukarı