500 TL'ye kulak içi kablolu kulaklık önerisi

huppippuh

Centipat
Daha fazla  
400-500 TL kulak içi kablolu kulaklık önerisi yapar mısınız? Müzik dinlemek için kullanacağım. Dışarıdan ses almaması da benim için önemli fakat olmasa da olur.

Teşekkür ederim önerilerin için, KZ ZSN veya ZSN Pro önerir misin? KZ sitesinde çok fazla model var hangisini seçmeliyim bilemedim.

Attığım kulaklıkları öneririm.

Kanka kulaklığın 1 hafta içinde gelmesi gerekiyor ve attığın kulaklıklar AliExpress üzerinde olduğundan işime yaramayacaklar. Anladığım kadarıyla da bilen birisin internette düzgün bilgi bulamadım bulduklarımdan da bir şey anlamadım grafikler vs. var. Yardım et. Lütfen.

Kanka kulaklığın 1 hafta içinde gelmesi gerekiyor ve attığın kulaklıklar AliExpress üzerinde olduğundan işime yaramayacaklar. Anladığım kadarıyla da bilen birisin internette düzgün bilgi bulamadım bulduklarımdan da bir şey anlamadım grafikler vs. var. Yardım et. Lütfen.
İlla kz önermem gerekli sanırım. Şimdi dinlediğin müzik türleri nedir söylerseniz iyi olur örneğin metal, tekno, pop ve klasik.

İlla KZ önermem gerekli sanırım. Şimdi dinlediğin müzik türleri nedir söylerseniz iyi olur örneğin metal, tekno, pop ve klasik.

Yok hayır KZ önermen gerekmiyor, KZ iyi mi kötü mü bilmiyorum AliExpress'den alırsam kısa sürede gelmeyeceğinden öyle dedim. Marka fark etmez fiyat önemli benim için. Metal dinliyorum genelde.

Yok hayır KZ önermen gerekmiyor, KZ iyi mi kötü mü bilmiyorum AliExpress'den alırsam kısa sürede gelmeyeceğinden öyle dedim. Marka fark etmez fiyat önemli benim için. Metal dinliyorum genelde.

KZ ZSN Pro senin için iyi bir seçim olacaktır.

Ha bir de sana önerim sanırım telefona takıp müzik falan dinliyorsunuz bu yüzden DAC vb benzeri bir şey almanızı tavsiye ederim. DAC için size yardımcı olurum.

Geri
Yukarı