500 TL'ye kuzene alınabilecek teknolojik ürün önerisi

O bütçeye düzgün set çıkmaz.

Akıllı saat alabilirsin bütçeye uygun varsa.

Bütçem yeterli değil maalesef.
Almışken çakma bir şey almak istemiyorum.

Araştırıp link atıyacaktım vazgeçtim.

Paslanmaz çelik kolye, saat, USB bellek, paslanmaz çelik bileklik, çevirme kalemi (ıvan mod çok kaliteli oluyor), parfüm.

Alabilirsin.

Önerilerin için teşekkür ederim.

Bütçem yeterli değil maalesef.
Almışken çakma bir şey almak istemiyorum.

Önerilerin için teşekkür ederim.
@emirhannk hocamın attığı sweatshirt'i alabilirsin teknolojik kısımdan haricinde.

Akıllı saat olarak bunlar olabilir fakat işin uzmanı değilim. @Setsuna Yuki baksa iyi olur.

Paslanmaz çelik kolye, saat, USB bellek, paslanmaz çelik bileklik, çevirme kalemi (Ivan mod çok kaliteli oluyor), parfüm.

Alabilirsin.
USB bellek de olabilir evet.

Paslanmaz çelik kolye, saat, USB bellek, paslanmaz çelik bileklik, çevirme kalemi (ıvan mod çok kaliteli oluyor), parfüm.

Alabilirsin.

Rica etsem bir çevirme kaleminin linkini atabilir misiniz?

@emirhannk hocamın attığı Sweatshirt'i alabilirsin teknolojik kısımdan haricinde.

Akıllı saat olarak bunlar olabilir fakat işin uzmanı değilim. @Setsuna Yuki baksa iyi olur.

USB bellek de olabilir evet.

Teşekkür ederim düşünüceğim.

Bu model fiyatına göre süper, bu adam bu işin muadeni incelemesini izleyin. Bende öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rica etsem bir çevirme kaleminin linkini atabilir misiniz?

1 haftaya gelir mi şüpheli ama 10-13 gün arasında geliyor genelde.

Şöyle bir şey var hızlı geleceğinden şüphe yok Amazon Prime'ınız var ise 2 adet geliyor birini kendinize alırsınız 250 civarı oluyor kalem başı AliExpress linkinden daha mantıklı ve hızlı.

Amazon.com.tr

Attığım Amazon linkini tarayıcına yapıştırman gerekiyor.

Buna da bakabilirsin:

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmışken kaliteli bir şey alsın o fiyata o ürünlerden düzgün bir şey yok, bir bu var bildiğim oda ne kadar kaliteli bilemiyceğim sadece SteelSeries demekle olmuyor.

Bu maouse alınabilir hem hediye olarak şık bir şey olur hem de kaliteli bir ürün.

Maouse varmış özür diliyorum görememişim.😅

1 haftaya gelir mi şüpheli ama 10-13 gün arasında geliyor genelde.

Şöyle bir şey var hızlı geleceğinden şüphe yok Amazon Prime'ınız var ise 2 adet geliyor birini kendinize alırsınız 250 civarı oluyor kalem başı AliExpress linkinden daha mantıklı ve hızlı.

Amazon.com.tr

Attığım Amazon linkini tarayıcına yapıştırman gerekiyor.

Buna da bakabilirsin:

Bunların özelliği ne? Ben tükenmezlede yapabiliyorumda. :D

Bunların özelliği ne? Ben tükenmezlede yapabiliyorumda. :D

Dengeli oluyorlar düşünce çok ses çıkarmıyorlar çevirmek için kalem yani kısaca. Tükenmez ile yapıyordum ben önceden şu anda olduğum kadar hızlı olamıyordum asla bende bir tane aldım ve şu an tükenmez ile yapamıyorum çok hafif geliyor.

@emirhannk hocamın attığı sweatshirt'i alabilirsin teknolojik kısımdan haricinde.

GTC alinabilir hediye olarak, ekrani haricinde eksisi yok neredeyse, fiyatina gore guzel saat.

Redmi Band 2 onerecektim fakat zam yedigi icin butceyi cok asiyor.

GTC alinabilir hediye olarak, ekrani haricinde eksisi yok neredeyse, fiyatina gore guzel saat.

Redmi Band 2 onerecektim fakat zam yedigi icin butceyi cok asiyor.
Bilgilendirme için teşekkürler. İşin uzmanı olsam sizi etiketlemeden ben yönlendirme yapacağım da.

Geri
Yukarı