500 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
500
Gamepower hariç hepsini alabilirsin. @GalaxySal450 Gamepower hariç bütün markaları alabilirsin anlamında.
Saçma sapan şeyler yapıyorsumuz boş konuşuyorsunuz ya ben 3 sene olacak yaklaşık tık demedi bazen sinirlendşm klavyeyi çekip attım bazen vurdum bana mısın demedi everest ile Gamepower karıştırmak da 😄 bu arada herkesin pahalı ürünleri kullanacak diye bir şeyi yok arkadaşım bence bir markayı bu kadar yermek doğru değil etik değil.

Saçma sapan şeyler yapıyorsumuz boş konuşuyorsunuz ya ben 3 sene olacak yaklaşık tık demedi bazen sinirlendşm klavyeyi çekip attım bazen vurdum bana mısın demedi Everest ile Gamepower karıştırmak da 😄 bu arada herkesin pahalı ürünleri kullanacak diye bir şeyi yok arkadaşım bence bir markayı bu kadar yermek doğru değil etik değil.

Üstteki mesajımı tekrarlamak istiyorum. Teknoloji şans işi. Herkeste sorun olacak diye bir şey yok. Şanslıymışsınz.

Gamepower Calypso klavyeden 2 adet aldım.6 aydır kullanıyorum. Bir tanesi bir ay sonra w f tusu basmıyordu. Garantiye gönderdip onarıldı geri geldi sorunsuz kullanıyorum şuan.

Saçma sapan şeyler yapıyorsumuz boş konuşuyorsunuz ya ben 3 sene olacak yaklaşık tık demedi bazen sinirlendşm klavyeyi çekip attım bazen vurdum bana mısın demedi everest ile Gamepower karıştırmak da 😄 bu arada herkesin pahalı ürünleri kullanacak diye bir şeyi yok arkadaşım bence bir markayı bu kadar yermek doğru değil etik değil.
Aynen hocam durup dururken hocam bu kronik sorunlu almayın diyoruz. Lütfen biraz araştırın ve öyle konuşun. Bir bildiğimiz var ki almayın diyoruz. Ha alıp almamak sana kalmış aldığında 1-2 ay sonra elinde patlayabilir veya patlamayabilir. Kronik sorunlu ürün sattıklarının gerçeğini değiştiremezsin.

Ne drama yaşanmış 😃 amazondaki klavye fazla pahalı geldi yorumlarınız sonrası gamebooster ile rush markasının klavyesi arasında kaldım bu rush markası iyi bir markamı ilk defa duydum

Geri
Yukarı