500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

efeles

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Son düzenleme:
Selamünaleyküm, mikrofonu iyi olan güzel kaliteli bir kulaklık arıyorum. Bütçe 500 TL önerilerinizi bekliyorum. Benim beğendiğim modeller bunlar, sizce hangisi?

Rampage RH1 Hectora Siyah/Kırmızı 2*3,5mm Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı - Trendyol

Havit Gamenote H2230D Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 3.5mm Jack Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Merhaba, sizin beğendiğiniz modellerde "Havit Gamenote" adlı model daha iyi performans sunuyor. Fakat farklı bir örnek verecek olursak

Rampage RM-K27.

Bu kulaklığı kullanabilirsiniz. Fiyatı bütçenizden 50 TL daha fazla olsa da söylediklerinizden daha iyi performans göstereceğinizi söyleyebilirim.

İyi bakarsanızda 2 ila 6 sene arası kullanabilirsiniz gayet kaliteli bir kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage'in herhangi bir ürünü 3-4 sene gitsin dişimi kırarım. Kaldı ki 500 liralık kulaklığı gidecek öyle mi :D. Gamenote al dostum boş ver Rampage'i.

Mouse ve klavyede doğru fakat kulaklığına laf ettirmem 2020'den beri Hectora kullanıyorum ve gram bozulma yok.

Son düzenleme:
Mouse ve klavyede doğru fakat kulaklığına laf ettirmem 2020'den beri Hector kullanıyorum ve gram bozulma yok.

Klavyesi var bende 280 TL'ye almıştım 1.5 sene önce sorunsuz çalışıyor hatta 2 gün önce temizledim. Nedense Rampage deyince herkes saldırıyor. Ama bütçe olsa zaten almaz kimse demek ki bütçe kısıtlı.

Geri
Yukarı