500' TL'ye PSU Önerisi

Kendinizi ve başka birkaç örnek daha verebilirsiniz. Bende zaten %100 güvenilir demiyorum. Fakat daha fazla kişi bu PSU'ları halen kullanmakta. Siz azınlığın başına gelenlerden bahsediyorsunuz.
Frisby, Power Boost, Everst PSU alınmaz. Hatta mümkünse bu markaların PSU ile beraber gelen kasalarıda alınmaz. Power Boost kasa ve PSU zamanında bana çektirdi anakarttan olduk. Zalman kullanıyorum 4 yıldır memnunum.

Kendinizi ve başka birkaç örnek daha verebilirsiniz. Bende zaten %100 güvenilir demiyorum. Fakat daha fazla kişi bu PSU'ları halen kullanmakta. Siz azınlığın başına gelenlerden bahsediyorsunuz.
Siz azınlık kavramı ile çoğunluk kavramında ufak bir hata yapmışsınız. 5 kişiden 3'ü mağdur kalıyorsa bir tuhaflık vardır. Bende örnek bol internet kafeler kullanıyor burada sistemler yanıyor tanık olay daha fazla çoğunluk belki patlamadan ölenler olabilir:)

Attıklarınız arasından bariz en iyisi Zalman Gigamax. Alın, rahatınıza bakın. Hatta @Motionless IN White 'ın dediği gibi biraz daha ekleyebiliyorsanız 650W versiyonunu alın.

VS serisini Gigamax serisi ile karşılaştırmak pek mantıklı değil. Gigamax zaten orta seviye bir ürün. VS serisi ise giriş seviye bir ürün.

Zalman ZM600-LXII 600W 120mm Fanlı Power Supply (440 TL)​

Zalman ZM650-gvıı 650W 80+Bronze güç kaynağı (555, 22)​

Cooler Master Elite V4 600W 80+ 120mm Fanlı PSU (492.79 )​

100 TL 80+ sertifikası için değer mi diye düşünmekteyim :/

Zalman ZM600-LXII 600W 120mm Fanlı Power Supply (440 TL)​

Zalman ZM650-gvıı 650W 80+Bronze güç kaynağı (555, 22)​

100 TL 80+ sertifikası için değermi diye düşünmekteyim :/
Sadece sertifika değil. Kalite farkı var. LX serisi giriş seviyesi. Gigamax serisi ise orta seviye. Aradaki farka net değer.

Geri
Yukarı