500 TL'ye SSD önerisi

Metro1234

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp g6 ProBook
Samsung Galaxy J7 Prime
Şimdi elime 300 TL daha geçti, 500 TL SSD önerisi. Sadece 500 TL'ye alabileceğim en iyi SATA SSD'yi arıyorum, şimdiden teşekkürler sosyal halkı.

Çook teşekkürler heralde SanDisk olanı alırım heralde çünkü boyutu daha çok zaten ilk defa SSD alacağım yani yazma okuma hızı çok fark etmez. (Boyutu diyetlerine göre daha çok ya o zaman yazma okuma hızı düşüktür diye dedim)

Çook teşekkürler heralde SanDisk olanı alırım heralde çünkü boyutu daha çok zaten ilk defa SSD alacağım yani yazma okuma hızı çok fark etmez. (Boyutu diyetlerine göre daha çok ya o zaman yazma okuma hızı düşüktür diye dedim)
Okuma yazma değerleri aşağı yukarı 10mb/s farklı o kadar. Ömür açısından samsung en ömürlüsüdür.

Çok teşekkürler herhalde SanDisk olanı alırım herhalde çünkü boyutu daha çok zaten ilk defa SSD alacağım yani yazma okuma hızı çok fark etmez. (boyutu diyetlerine göre daha çok ya o zaman yazma okuma hızı düşüktür diye dedim)

Sakın SSD Plus modelini almayın. Kronik sorunlu.

100 TL daha ekleyip sorunsuz bir model almanızı öneririm.

Sakın SSD Plus modelini almayın. Kronik sorunlu.

100 TL daha ekleyip sorunsuz bir model almanızı öneririm.
Dediğim gibi SanDisk olanı alacağım boyutu daha çok çünkü sonuşta 500 GB HDD den geçiyorum bana çok az gelir ondan 240 GB daha iyi olur ve merak ettim kronik sorunu ne ?

Geri
Yukarı