500 TL'ye termal macun tavsiyesi

PTM7950 derim hocam :) Yurt dışından temini mümkün ama değiyor. Aorus'umda memnun kaldım.
Maliyeti ne kadara gelir gümrük kargo derken bilemiyorum fakat bakmakta fayda var. Gerçekten pişman etmez.

N11 deki magazaya sorun?
Hocam zaten mağazanın gönderdiğiniz ürünündeki yorumları okudum ve yorumlarda attığınız satıcıdan alan arkadaşlar orijinallik QR kodunun üründen çıkmadığını mağazanın da bu durumu açıklayamadığını dile getirmişler. Sanırım alacaksam da 60 TL fazla verip Amazon üzerinden alacağım en azından iade politikası var paramı geri alırım.

Hocam zaten mağazanın gönderdiğiniz ürünündeki yorumları okudum ve yorumlarda attığınız satıcıdan alan arkadaşlar orijinallik QR kodunun üründen çıkmadığını mağazanın da bu durumu açıklayamadığını dile getirmişler. Sanırım alacaksam da 60 TL fazla verip Amazon üzerinden alacağım en azından iade politikası var paramı geri alırım.

PTM7950 derim hocam :) Yurt dışından temini mümkün ama değiyor. Aorus'umda memnun kaldım.
Maliyeti ne kadara gelir gümrük kargo derken bilemiyorum fakat bakmakta fayda var. Gerçekten pişman etmez.
Hocam ne kadar oldu görüşmeyeli? Valla özledim ama piyasadan öyle uzaklaştım ki böyle arada bir bakıyorum sizi gördüğüme çok sevindim 😁. Dediğiniz termal pedin ününü duydum onu da denerim ama şimdi acil bir sonuç alabileceğim bir şeyler deniyorum. Ancak neden olmasın 1000 TL kadar bütçem var sizin termali alıp bir de macun deneyecek kadar yeterli olduğuna inanıyorum. Termal ped gelince de hem macun hem ped sonuçları ile Youtube videosu gelmez mi gelir... 😂

Bu ürünü alacağım hocam hatta yeniler bir de videosunu çekerim sağ olun birazdan sipariş geçerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı