500 TL'ye yazılım ve oyun için klavye önerisi

Blue Switch dusunmuyorum cok ses cikariyor ve bir zamandan sonra kafa kaldirmiyor diyorlar. Bu onerdiginiz G87 bir bakayım connectgame haric nereden alabilirim? Peki onerdiginiz membran klavyelerde MK330 da yasadigim sorunlari yasar miyim? Laptop klavyesinden MK330'a gectim. Laptopdaki kadar rahat ve hizli yazamiyorum. Ve bazen tuslar tam basmiyormus gibi oluyor yarim kalıyor gibi oluyor. Bazen de elim tus gecislerini hizli yapamiyor gecis yaparken tus kenarliklarina carpiyormus gibi oluyor.

Connectgame hariç satan yok yer ne yazık ki. Garanti sizin için önemli değilse bence alınabilir hala. Swarcow adlı bir YouTube kanalına sponsorluk yapıyor connectgame, ama garantisi nasıl olur bilmem. Membrane
Bakıyorsanız buradan alabilirsiniz.
Üste atığım Redragon Blue Switch'di bu 100TL daha pahalı olan red Switch varsiyonu. REDRAGON K568 RGB DARK AVENGER RED Mekanik Gaming RED Switch Türkçe Klavye - inventus

Connectgame hariç satan yok yer ne yazık ki. Garanti sizin için önemli değilse bence alınabilir hala. Swarcow adlı bir YouTube kanalına sponsorluk yapıyor connectgame, ama garantisi nasıl olur bilmem. Membrane.
Bakıyorsanız buradan alabilirsiniz.
Üste atığım Redragon Blue Switch'di bu 100TL daha pahalı olan red Switch varsiyonu. REDRAGON K568 RGB DARK AVENGER RED Mekanik Gaming RED Switch Türkçe Klavye - inventus

Garanti önemli benim için klavyede sıkıntı çıkarsa sorun yaşamak istemem. Amazon dediğiniz klavyeden satsaydı iyi olurdu oradan alırdım. Membran veya mekanik olması çok önemli değil. Konu başında belirttiğim isteklerimi karşılasın yeterli benim için 👍

Garanti önemli benim için klavyede sıkıntı çıkarsa sorun yaşamak istemem. Amazon dediğiniz klavyeden satsaydı iyi olurdu oradan alırdım. Membran veya mekanik olması çok önemli değil. Konu başında belirttiğim isteklerimi karşılasın yeterli benim için 👍

İnventus gayet güvenilir, iyi sitedir, Redragon K568 red Switch olan versiyonu hala daha alınabilir.

Bu iki klavyeyi listeme ekledim. Logitech G213 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Kullanıcısı olarak düşüncelerimi söyleyeyim.
Sesi, konforu şekli vesaire çok güzel.
Ama sorunları mevcut.
1. Program ile renk ayarı yaptığınız zaman ışıklar buglanıyor, sönüyor, açılıyor kapanıyor vb.
2. Tuşlar bi' süreden sonra 2 defa basıyor.
3. Tuşlar basmıyor.
Düzeltilebiliyor ama sorunsuz bir klavye almak varken neden tercih edilsin ki?

Kullanıcısı olarak düşüncelerimi söyleyeyim.
Sesi, konforu şekli vesaire çok güzel.
Ama sorunları mevcut.
1. program ile renk ayarı yaptığınız zaman ışıklar buglanıyor, sönüyor, açılıyor kapanıyor vb.
2. tuşlar bi' süreden sonra 2 defa basıyor.
3. tuşlar basmıyor.
Düzeltilebiliyor ama sorunsuz bir klavye almak varken neden tercih edilsin ki?

Haklısınız bu sorunları bile bile almak olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı