500 watt PSU RX580 sistemi besler mi?

Evet onu aldım fazla mı kötü, anlamadım?

Fazlaca kötü.

Sadece Trendyol üzerindeki yorumlarda 5 tane UFO testi fotoğrafı var onlardan sadece birisinde temiz gözüküyor. Temiz gözükmesinin sebebi de UFO testinin hızının 120 piksele ayarlanmış olması. Ötekiler 960 pixelde yapmışlar.

Eki Görüntüle 1814581

Eki Görüntüle 1814582

Eki Görüntüle 1814583

Eki Görüntüle 1814584

Bu tek temiz gözüken ama temiz gözükmesinin tek sebebi saniyede120 piksel hızında olması UFO'ların. Ayrıca yorumunda ghosting olduğunu da yazmış.

Eki Görüntüle 1814585

Bu ürünün tek kusuru ghosting bile değil ama onlardan bahsetmeye gerek yok. Sadece alınmaması için bu ghosting durumu bile yeterli.

Çok fazla ghosting var ve renkleri bile doğru düzgün veremiyor.
Ama bir şey diyeceğim bunu iade ettim, bu fiyat bandında başka yüksek hz alma imkanım varmı ki? Bilemiyorum.

Ama bir şey diyeceğim bunu iade ettim, bu fiyat bandında başka yüksek hz alma imkanım varmı ki? Bilemiyorum.
Birde monitörün ghosting özelliği ne bilmiyorum. Araştırdım ama anlamadım. Monitör zaten VA renkleri 8bit gösteriyor gündelik bir monitör çok iyi değil ama çok kötümü, bilemedim.

Biraz daha koyarsan 3800 e VP249 alabilorsin. Emin ol bu monitörden çok çok daha iyi.

Bir de monitörün ghosting özelliği ne bilmiyorum.

Alıntı yaptığım mesajın içindeki resimlere bakarsan UFO'nun arkasındaki siyahlık oluyor.

Oyun zevkini bozar, gözü fazlaca yorar, hayata küstürür.

Oyun için VA panel tercih edilmemeli.

Alabileceğin En ölü bunu öneririm

Kendin de kontrol etmek istersen.

Alıntı yaptığım mesajın içindeki resimlere bakarsan UFO'nun arkasındaki siyahlık oluyor.

Oyun zevkini bozar, gözü fazlaca yorar, hayata küstürür.

Oyun için VA panel tercih edilmemeli.

Alabileceğin En ölü bunu öneririm

Kendin de kontrol etmek istersen.

Bu monitörde yalan yok ilk, iki gün gerçekten gözlerimin ağrıdığını acaba neden böyle oluyor diye düşünmüştüm. Büyük ölçüde gözlerimi ağrıtıyor. Dediklerinizle biraz düşündüm ve pazartesi iade edeceğim. Sizden ricam 60-75hz üstü 1000-3000 Arası bir şey bulamaz mıyız? Yani bilmiyorum acele ettim ve gerçekten düşününce pişman oldum.

LG 24GL600F-B Ultragear 23.6" 144Hz 1ms FreeSync LED Monitör Siyah Oyun Fiyatı - Trendyol
Mesela bunun gibi, iyi mi inanın bilmiyorum. Zorlanıyorum bana biraz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı