5000-10000 TL aralığında motorcu kaskı önerisi

WOLPA

Hectopat
Belirttiğim aralıkta bir motorcu kaskı almayı düşünüyorum. Şimdilik shark, mt, nexx markaları arasında kaldım. Sizin önereceğiniz F/P güzel ve kaliteli bir kask var mıdır?

Şu anlık almayı düşündüğüm model:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 5 bin ile 10 bin çok arası açık bir bütçe. En yüksek çıkabileceğin fiyat nedir?

Nakit alımda 9500 lira civarına geliyor. Harika bir kasktır. 3 farklı rengi daha var. Modüler bir kasktır aynı zamanda. Goggle ile de kullanabilirsin. Havalandırması da çok iyi. Ben altın karbon modelini kullanıyorum.

1710866581487.png

Son düzenleme:
Hocam 5 bin ile 10 bin çok arası açık bir bütçe. En yüksek çıkabileceğin fiyat nedir?

Nakit alımda 9500 lira civarına geliyor. Harika bir kasktır. 3 farklı rengi daha var. Modüler bir kasktır aynı zamanda. Goggle ile de kullanabilirsin. Havalandırması da çok iyi. Ben altın karbon modelini kullanıyorum.

en fazla 11k bütçem var, düz siyah mat istemiyorum.Mümkünse siyah gri karışımı bir model bakıyorum.

Nispeten fena olmayan bir model Challenger ama güvenlik sertifikası bir önceki güncel olan sertifikaya sahip değil, EC 22.05. Şu anda en güncel 22.06. Hafif de bir kask ama ben yine de almazdım. O paraya çok daha güzel olduğunu düşündüğüm kasklar var.

Nispeten fena olmayan bir model Challenger ama güvenlik sertifikası bir önceki güncel olan sertifikaya sahip değil, EC 22.05. Şu anda en güncel 22.06. Hafif de bir kask ama ben yine de almazdım. O paraya çok daha güzel olduğunu düşündüğüm kasklar var.
bu paraya kadar çıktım :D bu paralarda hangi kaskları önerebilirsin. HJC F71 alacak gibiyim şu an. bir fikrin var mı?

F71 de güzel kask, ilk attğım Exo HX-1 de güzel kask. Canın hangisini istiyorsa onu al. İkisi de birbirine çok benzer kasklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı