5000-10000 TL Telefon Tavsiyesi

Bütçe
10000

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kendime yeni bir telefon alıp kendi telefonumu anneme hediye etmek istiyorum. Malum her zaman öyle olur bu işler :)
Neyse, benim telefonum Xiaomi Note 9 Pro.

Kendime kamerası cidden üzmeyecek, performansa dayalı bir telefon istiyorum. Oyun odaklı değil, genel anlamda sosyal medya ve kamera odaklı bir telefon olacak. Bataryası da aynı şekilde üzmeyecek. iPhone fiyatları malum eskiden olsa düşünürdüm fakat şu an o paralara çok daha iyi Android telefonlar alınabilir kanaatindeyim. Bu yüzden bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, hayırlı günler :)

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Exynos 2100, SD 865 modelinden daha iyi. 2100 modelinin rakibi SD 888.

SD 865 ile Exynos 2100 arasında devasa aşırı fark yok ama.
İşlemci dışında ayırt edilen başka farklar var mı? Yani aradaki farkı vermeye değecek farklar? Batarya ömrü olsun, kamera olsun vs?

Kardeşim s20 fe kullanıyorum. 3 4 gündür memnunum

Epey üzerinden karşılaştırma yaptığım zaman s20 fe özellikleri daha fazla gibi gözüküyor. Sanırım onu tercih edeceğim ama kararsızım.
Görüşlerini paylaşabilir misin telefon hakkında?
Hocam 256/8 snapdragon modeli kullanıyorum. İlk gün android 11 kullandım. Kamera 30x de bulanık gösteriyor diye güncelledim sorun düzeldi. Şarj konusunda beğendim. Wifi full açık, bluetooth full açık yine bu halde iken 1 günü full çıkartıyor. Batarya sağlığı için maksimum şarjı %85 ayarladım. Oyun hiç oynamadım daha pek de oynayan birisi değilim. Şuana kadar verdiğim paraya pişman değilim.

Hocam 256/8 snapdragon modeli kullanıyorum. İlk gün android 11 kullandım. Kamera 30x de bulanık gösteriyor diye güncelledim sorun düzeldi. Şarj konusunda beğendim. Wifi full açık, bluetooth full açık yine bu halde iken 1 günü full çıkartıyor. Batarya sağlığı için maksimum şarjı %85 ayarladım. Oyun hiç oynamadım daha pek de oynayan birisi değilim. Şuana kadar verdiğim paraya pişman değilim.
Kameradan memnun musun? Gece çekimi falan yaptın mı hiç hocam? Örnek varsa atabilirsin sevinirim :)

Geri
Yukarı