5000-5500 TL arası sistem toplama

LikeJaggeR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, öncelikle bu işlerden hiç anlamadığımı belirtmek istiyorum. Sadece bilgisayarı kullanmayı biliyorum ve daha önce hiç masaüstü bilgisayarım olmadı. Ama artık bunun zamanı geldi diye düşünüyorum. Bütçem en fazla 5500 TL (Monitör, klavye ve mouse dahil). Black Fridayi beklicem toplamak için ama şimdiden parçaları belirlersek hiç fena olmaz sanki. Kasayı ben kendim muhtemelen toplayamam. Bunun için bazı parçaları bir siteden alırsak onlar toplu gönderirse fena olmaz. @Oreki arkadaşımız, başka bir arkadaşımıza toplu gelmesi için bazı parçaları sinerji'den diğer parçaları başka sitelerden önermişti, öyle bir şey olsa hiç fena olmaz sanki. Benim aklımda RX 580 8GB ve Ryzen 5 2600'li bir sistem var. Ama tabii siz ustasınız ben çırak, söylediklerinize ayak uyduracağım. Ama monitör için; SAMSUNG C24F390 bu modeli çok istiyoruım. Bu parça değişmezse çok mutlu olurum :) Şimdiden teşekkür ediyorum yardım eden/etmeyen herkese.
Edit: Belirtmeyi unutmuşum oyun için topluyorum bilgisayarı. Genelde KO, Metin2, Tera, LOL ve Fortnite oynuyorum. Bir de öyle ''ışıklı mışıklı'' hastası değilim onu da belirtmek istiyorum klavye ve mouse için :)

Son düzenleme:
Sinerji üzerinden klavye, mouse dahil olmadan monitör ile 5600 TL gibi bir fiyat yapıyor farklı sitelerden bu 5300'e kadar indirilebilir belki. Montaj zor bir şey değil eliniz alet tutuyorsa sıkıntı yok.

Sinerji üzerinden klavye, mouse dahil olmadan monitör ile 5600 TL gibi bir fiyat yapıyor farklı sitelerden bu 5300'e kadar indirilebilir belki. Montaj zor bir şey değil eliniz alet tutuyorsa sıkıntı yok.
Black Fridayle 5000’e kadar düşer mi acaba? 1-2 video izlesem yapabilir miyim acaba montajı? Elim yatkındır aslında bu alet edevat işlerine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı