5000-5500 TL Gaming Laptop Önerisi

Cahitakbulut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem belirttiğim kadar, bu miktarlarda alabileceğim en verimli oyun bilgisayarı hakkında fikirlerinizi almak isterim. MSI veya Monster almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz nedir?

Son düzenleme:
Gaming laptop kullanan biri olarak sürekli taşımayacaksan masaüstü sistem gerçekten daha iyi bir tercih.
Laptop konusunda ise benim tercih MSI olurdu zaten MSI kullanıyorum bende.
MSI GE62 6QF-096XTR Apache Pro Core i7-6700HQ 16GB 128GB SSD +1TB GTX970M 15.6" Full HD FreeDOS (gaming kulaklık hediyeli) | sanalmarketim

100 liralık fark GTX 970M için değer ve bence bu bilgisayarı tercih etmelisin ki zaten piyasada daha uygun yok şuan indirimde sanırım. GTX 960M bulunduracaksa bu kadar para vermen pek iyi bir fikir olmaz açıkçası.

Öncelikle oyun oynamak için almak istediğini düşünüyorum ve ona göre yorum yapıyorum. Bence oyun laptopuntaki en önemli bileşen önce ekran kartı sonra işlemcidir. Bu konuda da fiyat performans ürünü denilince akla Monster gelir. Aynı segmentteki laptoplarda msi ile monster arasında en az 1000 tl - 1500 tl fark var. O yüzden monstera yönelmeni tavsiye ederim. Gtx 1060 15.6 inçlik modeli var 5600 tl ye. Onu alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı