5000-5500 TL GTX 1660 Super'li hazır sistem tavsiyesi

Bütçe
5700

GetReazy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar monitör dahil en fazla 5700 TL verebilirim o yüzden 5000 TL'ye GTX 1660S olan bir sistem var mı bildiğiniz hazır sistem olsa daha iyi olur şimdiden teşekkürler.

incehesaptaki biraz mantıken saçma
sinerjideki biraz iyi gibi
depoloma koymayı unutmuşsun ama sıkıntı olmaz ssd değil hdd kullanmayı planlıyorum 1tb onada+300 desek 5700 gibi bir fiyata gelir sistem önerin için teşekkür ederim
depoloma koymayı unutmuşsun ama sıkıntı olmaz ssd değil hdd kullanmayı planlıyorum 1tb onada+300 desek 5700 gibi bir fiyata gelir sistem önerin için teşekkür ederim

İncehesap'taki biraz mantıken saçma.
Sinerjideki biraz iyi gibi.

Depoloma koymayı unutmuşsun ama sıkıntı olmaz SSD değil HDD kullanmayı planlıyorum 1TB ona da+300 desek 5700 gibi bir fiyata gelir sistem önerin için teşekkür ederim.

Depoloma koymayı unutmuşsun ama sıkıntı olmaz SSD değil HDD kullanmayı planlıyorum 1TB ona da+300 desek 5700 gibi bir fiyata gelir sistem önerin için teşekkür ederim.

Frisby gibi kasa ve markaları önermiyorum güç kaynakları ne olduğu belirsiz oldukları için seçiminizi yaparken dikkatli olun en önemli parça aslında güç kaynağıdır kaliteli almak çok önemlidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı