5000-5500 TL işlemci ve anakart tavsiyesi

Bütçe
5000-5500
@Jularia @356280 Peki yine o fiyat bandında

bu iki anakart nasıl söylediklerinizden kötü mü ?

@Jularia @356280 Peki yine o fiyat bandında.

Bu iki anakart nasıl söylediklerinizden kötü mü?

Neredeyse ayni fiyattalar, o yuzden benim attigim daha mantikli. Attigim daha iyi. Yine de butceden dusmek istiyorsaniz buna bakabilirsiniz:

@356280 Umut Bey Merhabalar iyi yıllar dilerim dün incehesap indirimlerinden
linkte belirttiğim anakart'ı 700 TL gibi %50 indirimle temin ettim sizce bu anakartla devam etmeli miyim 1000-1300 TL fark verip satın alacağım anakartlar gerçekten bu farkı bu fiyat farkına değecek kadar kapatacak mıdır? Bu arada Ryzen5 5600x'i 3500 TL'ye satın aldım aynı zamanda.

@356280 umut bey merhabalar iyi yıllar dilerim dün İncehesap indirimlerinden.
Linkte belirttiğim Anakart'ı 700 TL gibi %50 indirimle temin ettim sizce bu anakartla devam etmeli miyim 1000-1300 TL fark verip satın alacağım anakartlar gerçekten bu farkı bu fiyat farkına değecek kadar kapatacak mıdır? Bu arada Ryzen 5 5600X'i 3500 TL'ye satın aldım aynı zamanda.

Size de iyi yıllar dilerim.
Anakart fena değil, %50 indirimle alımışsınız gayet iyi, bence devam etmelisiniz.
5600X'de güzel fiyata almışsınız.

Size de iyi yıllar dilerim.
Anakart fena değil, %50 indirimle alımışsınız gayet iyi, bence devam etmelisiniz.
5600X'de güzel fiyata almışsınız.
Ağzınıza sağlık içimi rahatlattı fiyat çok güzel denk geldiği için açıkçası sizin belirttiğiniz anakartlar çok güzel ama bayağı fiyat farkı var o yüzden bir danışmak istedim neredeyse 1300 TL ucuza aldım önerilerinizdeki muhakkak iyilerdir ama 1300'e değer mi bir düşündüm cevabınız için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı