5000-5500 TL kasa toplama

Bütçe
5000
FSP Hydro 600W 600 W Power Supply (PSU)

Bronze sertifikalı ve en az 600w alırsan güzel olur. Fsp, zalman, Corsair, Xigmatek, cooler master. Kaliteli markalar
Hocam yanlışım varsa kusura bakmayın. bu ürün de bronze sertifikalıymış. yani bu sertifikayı pek bilmiyorum ama aynı seviye olmuyor mu?
Screenshot_2.png

Hocam bu forumda görmüştüm (şimdi bulamadım) orada psu'ların sertifikası var mı yok mu diye link vardı. Orada frisby'in ismi geçmiyordu. Ondan dolayı sertifikası gerçek mi değil mi bilemiyorum. Ayrıca o kasayı YouTube dan inceleyin önde 3 fan var ancak full cam yapmışlar hava alacak yeri yok. Ne kadar soğutur bilemiyorum iyi karar vermek lazım.
Hocam yanlışım varsa kusura bakmayın. bu ürün de bronze sertifikalıymış. yani bu sertifikayı pek bilmiyorum ama aynı seviye olmuyor mu?Eki Görüntüle 552982
Hocam şimdi psu sertifikaların olduğu siteyi buldum.
linki atıyorum isterseniz bakarsınız.
CLEAResult Plug Load Solutions

Son düzenleme:
Hocam bu forumda görmüştüm (şimdi bulamadım) orada psu'ların sertifikası var mı yok mu diye link vardı. Orada frisby'in ismi geçmiyordu. Ondan dolayı sertifikası gerçek mi değil mi bilemiyorum. Ayrıca o kasayı YouTube dan inceleyin önde 3 fan var ancak full cam yapmışlar hava alacak yeri yok. Ne kadar soğutur bilemiyorum iyi karar vermek lazım.

Hocam şimdi psu sertifikaların olduğu siteyi buldum.
linki atıyorum isterseniz bakarsınız.
CLEAResult Plug Load Solutions
Frisby alt marka olarak gamemax i kullanıyor bu işlerde.
Bunlardan biridir diye farzediyorum. Bu arada ilginiz için teşekkürler
Screenshot_3.png

Ve bu kasa diğerlerine göre biraz daha ufak benim de yerim öyle çok büyük değil yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı