5000-5500 TL'ye sistem önerisi

Mantıklı teşekkür ederim tavsiyen için konu dışı ama Vega 11'in GTX 1050 Ti ve RX 560 ile arasında çok fark var mı FPS olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İleride ekran kartı ekleyebilirsiniz ama size yeter diye düşünüyorum.

Hocam game garaj da gtx 1050 ti lı söyledigim civarda paraya sistem alınabiliyor apu yerine tercih edilebilir bence ekran kartları stokları gelirse bunu satar yeni ekran kartı (gtx 1650 vb) alırım daha mantıklı olmaz mı?
APU alıp sonra ekran kartı alınız.3400G alıp 1660 Tİ bile besleyebilirsiniz.

Hocam 1050 Ti sistem için 5200 verilmez. 3500 olur

Hocam

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben monitör dahil 5000-5500 TL civarına sistem toplamak istiyorum ama aynı siteden alışveriş yapacağım çünkü taksit ile alacağım. Toplama ya da hazır olur önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkür

Bir sistem daha buldum RX550 var içinde monitör ekipman dahil 4000 TL
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam

Bir sistem daha buldum RX550 var içinde monitör ekipman dahil 4000 TL
1050 Tİ'ya hayır diyoruz.Sen RX 550 diyorsun.Ama arkadaş ne oyun oynayacak o da önemli.

1050 Ti'ya hayır diyoruz. Sen RX 550 diyorsun. Ama arkadaş ne oyun oynayacak o da önemli.

Buyur hocam
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben monitör dahil 5000-5500 TL civarına sistem toplamak istiyorum ama aynı siteden alışveriş yapacağım çünkü taksit ile alacağım. Toplama ya da hazır olur önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Buyur hocam

Arkadaş monitör dahil demiş.

Geri
Yukarı