5000-6000 TL aralığında kamera ön planda telefon tavsiyesi

x1diyigitx1

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi 5K 6k aralığında bir bütçe var. Benim için telefonda en önemli kısım kamera. Araştırdığım kadarıyla Oppo Reno 5'in kamerası çok güzel ama rakip olarak bir telefon bulamadım. Reno 5 dışında bu fiyat aralığında güzel bir kameraya sahip olan telefon tavsiyesi verirseniz sevinirim.

Bu fiyatta Android tarafında en iyi arka kamera S20 FE modelinde. S20FE SD865 versiyonunu alabilirsin. SE 2020 bu fiyatta en iyi arka kamera performansı veren cihaz. Ancak bu modelin bataryası ve ekranı nedeniyle ben önermiyorum.

S20 FE SD 865 ve SE 2020 arasında karar vermen gerek.

Bu fiyatta Android tarafında en iyi arka kamera S20 FE modelinde. S20FE SD865 versiyonunu alabilirsin. SE 2020 bu fiyatta en iyi arka kamera performansı veren cihaz. Ancak bu modelin bataryası ve ekranı nedeniyle ben önermiyorum.

S20 FE SD 865 ve SE 2020 arasında karar vermen gerek.
Peki Oppo Reno 5'i tavsiye ediyor musunuz ? Araştırırken çoğu yerde sizi gördüm o telefonun biraz düşmanı gibisiniz sebebi nedir ?

Reno 5 düşmanı mı? Pek ilgim alakam olmadığım bir model, eleştirdiğim bir model de değil. Reno 5 yerine A52 almak daha doğru bir tercih. Kamera, ekran olarak A52 daha iyi.

Anladım kusura bakmayın yanlış bir tabir kullandım ben sadece reno 5 konularına bakarken pek sevmiyorsunuz gibi gözüktüğünüz için merakımdan sordum. Ayrıca çok teşekkür ediyorum A52 modeli hoşuma gitti sanırım onu tercih edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı