5000-6000 TL Arası Her Şey Dahil Sistem Toplama

Neden burada sidik yarıştırmak yerine neden sistem toplayıp arkadaşa sunmuyorsunuz ?

Mümkünse aynı siteden toplamanızı rica ederim böylece sistemlerimiz tartışmak için daha adil bir ortam olur.

Parçaları tartışmaktansa bir bütünü tartışmış oluruz en azından.

Daha performanslı bir sistem dizebiliyorsanız buyrun paylaşın bizimle.
DH-i1/Intel i5 9400F/Asus DUAL 1660 Ti O6G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA Bu sistemin RAM'ini 16 GB yaptığı taktirde 5100 TL ediyor ve 900 TL'ye de monitör alabiliyor.
Veya bu sisteme 16 GB RAM ve 1TB HDD eklediğinde 5100 TL ediyor: MASTER-2690/R5 2600/Sapphire Nitro RX590 8GB/8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA 900 liraya da monitör alabiliyor.
İsterseniz teker teker parça linki de atabilirim, gece gece uğraşmayım diye bunları attım. İyi günler.

DH-i1/Intel i5 9400F/Asus DUAL 1660 Ti O6G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA Bu sistemin RAM'ini 16 GB yaptığı taktirde 5100 TL ediyor ve 900 TL'ye de monitör alabiliyor.
Veya bu sisteme 16 GB RAM ve 1TB HDD eklediğinde 5100 TL ediyor: MASTER-2690/R5 2600/Sapphire Nitro RX590 8GB/8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA 900 liraya da monitör alabiliyor.
İsterseniz teker teker parça linki de atabilirim, gece gece uğraşmayım diye bunları attım. İyi günler.

Öyle kolaya kaçmakla olmuyor buyrun aynı siteden daha performanslı bir sistem dizebiliyorsanız dizin. 🙂
Ben Her şey dahil derken mouse klavye vs gibi şeylerin de dahil olmasını istiyorum.

Ekipman konusu çok özneldir her paraya her ekipmanı bulabilirsiniz.

Herkes kendine göre bir şeyler yapmaya çalışır lakin önemli olan sizin zevkinizdir.

Siz kendi ekipmanlarınızı ayrıca toplayın sonra arta kalan parayla biz size sistem toplayalım.

Ekipmanların her birini 100-200 lira aralığında almanızı öneririm benim şahsi fikrim bu.

Öyle kolaya kaçmakla olmuyor buyrun aynı siteden daha performanslı bir sistem dizebiliyorsanız dizin. 🙂

Ekipman konusu çok özneldir her paraya her ekipmanı bulabilirsiniz.

Herkes kendine göre bir şeyler yapmaya çalışır lakin önemli olan sizin zevkinizdir.

Siz kendi ekipmanlarınızı ayrıca toplayın sonra arta kalan parayla biz size sistem toplayalım.

Ekipmanların her birini 100-200 lira aralığında almanızı öneririm benim şahsi fikrim bu.
Kolaya kaçmak ne alaka aynı parçaları sepete ekliyorsunuz ne fark var? Lütfen boş yapmayın ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı