5000-6000 TL Arası Laptop Tavsiyesi

SkyLeT

Hectopat
Daha fazla  
5000-6000 TL bütçe ile, yazılım geliştirmek ve unity kullanmak için bir laptop almak istiyorum. Birkaç tane buldum fakat hangisinin daha iyi olduğuna karar veremedim. Aşağıdaki laptopları kullananlar veya başka laptop önerisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Asus
Casper
HP

5000-6000 TL bütçe ile, yazılım geliştirmek ve unity kullanmak için bir laptop almak istiyorum. Birkaç tane buldum fakat hangisinin daha iyi olduğuna karar veremedim. Aşağıdaki laptopları kullananlar veya başka laptop önerisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Asus
Casper
HP
Zorunlu laptop mu?

Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar

Gayet iddialı aslında doların şu anki durumuna göre. Yalnız özelleştirip 8 GB RAM ekleyip ve bir de 1 TB HDD eklemenizi öneririm bu şekilde 6100 TL civarı oluyor piyasada daha iyisi muhtemelen yoktur.
Monster düşünmüştüm fakat kasasının sağlamlığıyla ilgili çok şikayet gördüm o yüzden vazgeçtim.
Zorunlu laptop mu?
Evet üniversiteye gideceğim için zorunlu laptop.

Monster düşünmüştüm fakat kasasının sağlamlığıyla ilgili çok şikayet gördüm o yüzden vazgeçtim.

İstiyorsan Mini PC sistem yapalım taşıması hem kolay olur hem istediğin yere götürürsün rahatça tabii senin bileceğin bir şey.

İşlemci önceliğiniz varsa (yazılım, render, CAD-CAM), i7-7700HQ'dan %40 daha performanslı olan i7-8750H işlemcili bir model öneririm.

MSI GL63 8RC-204XTR Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı