5000-6000 TL mouse önerisi

Bütçe
5000

imgenius

Kilopat
Merhaba, aktif olarak G PRO X Superlight kullanıyorum, uzun sureli kullanimda tutus seklimden dolayi mi bilmiyorum fakat avuc icim agriyor. Fareden memnunum ama el agrisi cekmeye başladım. Elim tahmini 18 cm civari. Bundan çok çok önce Zowie EC1-a kullanmıştım fakat o zaman elim küçüktü acaba nasıl elime uygun bir fare bulurum?

Bütçe sorunum yok 1000 veya 2000 Hz ideal gibi geliyor 4K almaya niyetim yok.
Bir de delikli ve altı apaçık fareleri sevmiyorum.

Merhaba, aktif olarak G PRO X Superlight kullanıyorum, uzun sureli kullanimda tutus seklimden dolayi mi bilmiyorum fakat avuc icim agriyor. Fareden memnunum ama el agrisi cekmeye başladım. Elim tahmini 18 cm civari. Bundan çok çok önce Zowie EC1-a kullanmıştım fakat o zaman elim küçüktü acaba nasıl elime uygun bir fare bulurum?

Bütçe sorunum yok 1000 veya 2000 Hz ideal gibi geliyor 4K almaya niyetim yok.
Bir de delikli ve altı apaçık fareleri sevmiyorum.

Küçük mouse bakıyorsan ve delikli mouse vs. sevmiyorsan Lamzu Atlantis Mini Pro 4K Wireless Mouse bakabilirsin. Ben de seninle aynı tercihlere sahibim ve 1 aya yakındır bu fareyi kullanıyorum genel olarak memnunum, piyasada pek mini mouse yok alabileceklerin sınırlı zaten.

Küçük mouse bakıyorsan ve delikli mouse vs. sevmiyorsan Lamzu Atlantis Mini Pro 4K Wireless Mouse bakabilirsin. Ben de seninle aynı tercihlere sahibim ve 1 aya yakındır bu fareyi kullanıyorum genel olarak memnunum, piyasada pek mini mouse yok alabileceklerin sınırlı zaten.

He delikliye okeyim diyorsan WLmouse Beast X Mini Magnezyum Mouse bu var.

Delikli olduğu için korkuyorum bir şey dökülür bozulur veya çabuk tozlanır diye.

Bu bütçede magnezyum fare alın.
3 seçenek var, WLBeast X, X mini ve Pwnage Stormbreaker.
Pwnage alınacaksa 2. el olarak almak daha mantıklı gibi.
WLBeast X bu incelemeye baktım ben biraz takintiliyim bu fare bana pek uygun degil gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı