5000-6000 TL bilgisayar toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgisayarcılık yapmak ile küresel bir piyasa hakkında otorite olma arasında nasıl bir ilişki var? Düşeceğinden emindeyse elindeki ekran kartları bir tık ucuza satsın alsın millet. Yükseleceğine inanıyorsa şimdiden mal toplasın. Kendinden bu kadar emin olduğunu söylüyor ama bunlardan birini yapmıyorsa goygoy yapıyordur, kendinden emin değildir.

Bilgisayarcılık yapmak ile küresel bir piyasa hakkında otorite olma arasında nasıl bir ilişki var? Düşeceğinden emindeyse elindeki ekran kartları bir tık ucuza satsın alsın millet. Yükseleceğine inanıyorsa şimdiden mal toplasın. Kendinden bu kadar emin olduğunu söylüyor ama bunlardan birini yapmıyorsa goygoy yapıyordur, kendinden emin değildir.

Benim fikrim değişmiyor krdşm düşmezse gene toplarım zaten np ve ayrıca belki emin belki araştırıyor sormadım ama olabilir.

Goygoy yaptığım yok canım kardeşim. Şimdi eflasyona bak %36'larda. Dolar desen oda 13-14TL di en son
Bu şartlarda artması normal değil mi?
Benim fikrim değişmiyor krdşm düşmezse gene toplarım zaten np.

Krdşm :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı