5000-6000 TL bütçe monitör önerisi

HaIaskar

Picopat
Daha fazla  
Bütçemin belki azıcık üstüne çıkabilirim ama bu fiyat bandında olmasını istiyorum daha çok. Genelde hikayeli oyunlar oynayacağım. 2K varsa bu fiyata onu tercih edebilirim.

Hocam 2K IPS en uygun bu var bütçeyi aşıyor maalesef:
Bütçeniz için VA panel monitörler var, 2K şart ise bunu önerebilirim bütçeyi geçmemek şartıyla:

Onun haricinde 1080p olarak:

Hocam 2K VA olan çok sorun çıkartır mı veya FHD IPS modellere göre görüntü kalitesinde azalma olur mu?

Hocam 2K VA olan çok sorun çıkartır mı veya FHD IPS modellere göre görüntü kalitesinde azalma olur mu?

Hocam VA panel kullandım, ghosting sorunu yaşamamıştım. Fakat bazı modellerde çok ağır ghosting var Aryond, G5 gibi. Yani siz satın alıp testleri yapın. Ghosting var ise İtopya iade alıyor o konuda hiç sıkıntı yaşamadım. Görüntü kalitesi olarak daha canlı olduğunu bile söyleyebilirim bazı düz IPS monitörlere kıyasla. Siyah rengi çok iyi veriyor AOC'un bu modeli

Hocam VA panel kullandım, ghosting sorunu yaşamamıştım. Fakat bazı modellerde çok ağır ghosting var Aryond, G5 gibi. Yani siz satın alıp testleri yapın. Ghosting var ise İtopya iade alıyor o konuda hiç sıkıntı yaşamadım. Görüntü kalitesi olarak daha canlı olduğunu bile söyleyebilirim bazı düz IPS monitörlere kıyasla. Siyah rengi çok iyi veriyor AOC'un bu modeli.

Hocam attığınız satıcı İtopya'dan değil. İade konusunda sıkıntı çıkar mı sizce? AOC'nin bu modelinin çok önerildiğini gördüm sizce sırf 2K diye AOC'ye tercih etmeli miyim? Pek bilgim yok bu konuda, sizi yoruyorum kusuruma bakmayın.

Hocam attığınız satıcı İtopya'dan değil. İade konusunda sıkıntı çıkar mı sizce? AOC'nin bu modelinin çok önerildiğini gördüm sizce sırf 2K diye AOC'ye tercih etmeli miyim? Pek bilgim yok bu konuda, sizi yoruyorum kusuruma bakmayın.
Hocam kusura bakmayın başka bir konuya da öneri yaptım da size attım sanmışım :D Estağfirullah hocam ne yorması. AOC tercih edebilirsiniz ama dediğim gibi ghosting testleri yapın. Atmak istediğim link buydu

Hocam kusura bakmayın başka bir konuya da öneri yaptım da size attım sanmışım :D estağfirullah hocam ne yorması. AOC tercih edebilirsiniz ama dediğim gibi ghosting testleri yapın. Atmak istediğim link buydu.

Yukarıda attığınız ViewSonic'i mi önerirsiniz bunu mu önerirsiniz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı