5000-6000 TL masaüstü bilgisayar önerisi

Tamam hocam teşekkürler, 2'sinden birisini aldırtmaya çalışacağım. Umarım başarılı olurum.

Adama güvensemmi bilemedim, yazdığına bakın.

RX580'li yide alabilirsiniz o zaman hocam.

@messinicocugu hocam hazır sistem değil de toplama yapsam daha iyi bir sistem çıkar mı? Eğer çıkarsa toplama bir sistem atabilir misiniz?

@messinicocugu hocam hazır sistem değil de toplama yapsam daha iyi bir sistem çıkar mı? Eğer çıkarsa toplama bir sistem atabilir misiniz?

Bu fiyat aralığında toplama yapamazsınız diye düşünüyorum çünkü bütçe az. APU sistemler daha fazla FPS verir mi sanmıyorum en iyisi 2.elden kaliteli ekran kartı olan bir sistemi almanız.

Bu fiyat aralığında toplama yapamazsınız diye düşünüyorum çünkü bütçe az. APU sistemler daha fazla FPS verir mi sanmıyorum en iyisi 2.elden kaliteli ekran kartı olan bir sistemi almanız.

Bir konu daha açmıştım birkaç ay önce, şimdi bulamam ama orada bayağı güzel sistem toplamışlardı diye hatırlıyorum, ama burada atılan sistemde gayet iyi gibi.

İlk attığım hazrı daha iyi olur ama anlaşılamazsa bu sistem toplanabilir.

1070 ikisinden güçlü RX580 ile 1060'ın ise perfromansı benzer.

Ya aslında ilk attığınızı düşünüyorumda bende açıklamaya pazarlık diyene küfür ederim yazması şüphe ettirdi biraz.

Geri
Yukarı