5000-6000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Sizce Inno3D GeForce GTX 1070 X2 8GB GDDR5 Ekran Kartı N1070-2SDV-P5DS - Nanokatalog bu ekran kartı alınırmı site güvenilirmi ? bu fiyata GTX 1070 inanılmaz geldi bana.
Pubg'de 85'in altına düşmedim, hatta 85'e de nadiren düştü. Genelde 95 üstü Fps alıyorum.
Çok şaşırdım gerçekten 1060 6 GB ekran kartına göre gayet fazla bir fps değeri var hepsi ULTRA ve 1080p çözünürlükte değilmi ?
Pubg'de 85'in altına düşmedim, hatta 85'e de nadiren düştü. Genelde 95 üstü Fps alıyorum.
Birde bu ekrana göre sınırlama nedir onu anlayamadım.

Son düzenleme:
Çok şaşırdım gerçekten 1060 6 GB ekran kartına göre gayet fazla bir fps değeri var hepsi ULTRA ve 1080p çözünürlükte değilmi ?

Birde bu ekrana göre sınırlama nedir onu anlayamadım.
Evet hocam Ultra ve 1080p çözünürlükte. Nvidia ayarlarında görüntü sınırlaması gibi bir şey vardı (tam hatırlayamıyorum) onu ekrandan Gpu'ya çevirdim.

Merhaba arkadaşlar minimum 5 ila 6 bin lira arası oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Ryzen 5 1600x'e göre dengeli ve darboğaz yapmayacak anakart (MSI birinci tercih), ekran kartı (MSI birinci tercih) ve diğer parça önerilerinizi almak istiyorum. Saygılarımı sunuyorum.
Sizin yerinizde olsaydım ; 5000TL'ye 1080Tİ alıp. Geriye kalan miktar ile 2nci el i7 870 yaklaşık 200-250tl 8 işlemcili daha ne olsun. Ucuz bir anakart , DDR3 1333mhz'lık 16gb RAM , 600 Watt'lık güç kaynağı , 128gb SSD ve 1TB HDD ve sıradan bir kasa olabilir. Bu söylediklerim seni pişman etmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı