5000-6000 TL oyun ve ders için ikinci el notebook önerisi

Bütçe
5000-6000

Nex4rt

Hectopat
Daha fazla  
5000-6000 TL bütçem var. İkinci el alacağım Notebook'u. Lise öğrencisiyim. Hem oyun hem de ders için lazım. Genellikle Adobe'nin programlarını vs. kullanıyorum.
Oynadığım oyunlar: CS2, LoL, PUBG, Genshin Impact vb.

Letgo'da Lenovo IdeaPad S145 modelini gördüm 5500TL'ye. Sizce alınır mı?
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Jettaq konuda gülünecek bir şey göremiyorum. Gülünecek yeri gösterin bende güleyim.

Konuya gelecek olursak hemen bakıyorum hocam.

Letgo'da Lenovo IdeaPad S145 modelini gördüm 5500TL'ye.
Hocam işlemcisi vb hangisi. Intel Celeron'lu ve A6'lı 2 model gördüm. Oyun oynamak bunlar ile çok zor haberiniz olsun.

Son düzenleme:
@Jettaq konuda gülünecek bir şey göremiyorum. Gülünecek yeri gösterin bende güleyim.

Konuya gelecek olursak hemen bakıyorum hocam.

Hocam işlemcisi vb hangisi. Intel Celeron'lu ve A6'lı 2 model gördüm. Oyun oynamak bunlar ile çok zor haberiniz olsun.
İşlemcisi ryzen 7 3700u 8gb ram vs. Var

İşlemcisi ryzen 7 3700u 8gb ram vs. Var
O zaman iyiymiş hocam. Ilan linkini atabilir misiniz bir kontrol edeyim.

Herkesin alacak durumu olmayabiliyor. Ben şahsen bütçeyi görünce gram sırıtmadım üzüldüm. Böyle konular gördükçe kendi bilgisayarımı söküp konu sahibine veresim geliyor ki benimki de pek iyi değil 😀

Ryzen işlemcili laptoplardan bulursun uygun fiyata ama CS2 açabileceklerini sanmam. Bende Ryzen 5 4500U var , CS2'yi 720p Low'da bile laglı oynatıyor , LoL ve Genshin'de götürür , ders konusunda da işini görür. İkinci elden bir 5500U lu bir laptop işini görür format atıp içini temizlersen 3 sene götürür , ramini 8gb ise ileride 16 yaparsın gibi gibi.

Geri
Yukarı