5000-6000 TL PC toplama önerisi

Bütçe
5000-6000 TL

Baran38

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, fazla uzatmıyacağım. PC toplamak veya hazır sistem almak istiyorum. Monitör de dahil, sıfır ikinci el fark etmez performansı iyi olsun yeter :). Bütçem 5000-5700 TL arası falan biliyorum. Bu paraya istediğim gibi bir şey olmayabilir ama durumum bunu gerektiriyor klavye mouse kulaklık olursa içinde iyi olur olmazsa da artık onu da ayrı alırız. Ekran kartı 4 GB veya üstü olabilir, RAM 8 16 GB olabilir bütçe yükselt diyenler yazmassa sevinirim. Çıkarabildiğim para bu kadar, oynayacağım oyunlar GTA V, Assetto Corsa Forza Horizon, Valorant, CS:GO, FiveM BeamNG Drive, Call of Duty serileri ve bazı hayatta kalma oyunları falan fiyat düşük olursa sevinirim. Benim için depolamada önemli 512 GB ve üzeri yeterli olur. Büyük ihtimal hatta 300 GB'den yüksek olsun, yeterli yardımcı olan olmayan herkese teşekkür ediyorum, iyi akşamlar.
Not: Dandik ekran kartları olmazsa sevinirim. Bundan önceki sattığım sistemim RX 570 4 GB, 16 GB RAM ve i5 7400 veya 7500'dü. Sistemden çok memnundum, onun gibi bir şey de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı