Bütçe
5000-6000 arası
Evet eminim gidin bakın bu modeli her yerde aynı fiyat istediğiniz yerde sorabilirsiniz.
Evet eminim gidin bakın bu modeli her yerde aynı fiyat istediğiniz yerde sorabilirsiniz.

@Rivadex bu işlerden anlayan ve mesajlara hızlı cevap veren bir kişi buyurun soralım.

Aynı ürünü siteler arasından fiyatı en ucuz olan şekilde gösteren bir site.
Boşuna zorlamayın hocam siz 1 ay önce o kartın 2300TL olduğunu kendiniz dışında kimseye inandıramazsınız teşekkür ederim.

Hocam cidden anlamada sorun var ben size her mesajda "bu model" dememe rağmen siz bana RX 5500 XT ekran kartının farklı modellerininnlinkini atiyorsunuz ve en ucuz olan Akakçe değil bunu bir kere kafanızdan çıkartın.
Hocam cidden anlamada sorun var ben size her mesajda "bu model" dememe rağmen siz bana RX 5500 XT ekran kartının farklı modellerininnlinkini atiyorsunuz ve en ucuz olan Akakçe değil bunu bir kere kafanızdan çıkartın.

Bundan sonra size cevap verme düşüncesinde değilim saçma sapan savunmalarınızı başkalarına anlatın.

1 ay önce 5500XT'nin 2500 TL olduğuna inanmıyorum. Zaten fiyat geçmişine girdiğinde dediğin fiyatta ocak ayında satım yapılmış. Ve emin ol ki; stoklara girdiğinde en az 3000 TL zam görecektir.

1200 AF'miş falan geçin onları. 10100F'nin tırnağı olamayacak bir işlemci.

uwfhyodhfso.png

1 ay önce 5500XT'nin 2500 TL olduğuna inanmıyorum. Zaten fiyat geçmişine girdiğinde dediğin fiyatta ocak ayında satım yapılmış. Ve emin ol ki; stoklara girdiğinde en az 3000 TL zam görecektir.

1200 AF'miş falan geçin onları. 10100F'nin tırnağı olamayacak bir işlemci.

Eki Görüntüle 1070507
Hocam direk 8x2 yapınca daha ucuza geliyor hem daha garanti olur çift kanal.

@Magamelaa 😊 😊.

Bu arada attığınız sistemin son 5 saati var alacak arkadaşlar kaçırmasın.
Ben alırken bu sistem yoktu.

Geri
Yukarı