5000 - 6000 TL sistem toplama

Bütçe
5000 - 6000 TL
Dediğiniz fiyata katbekat daha iyi sistemler alınabilir. Kart fiyatları düşmeye başladı, 2060 bile 5000 TL civarında satılıyor artık.

Dediğiniz sistem maksimum 5000 civarı, belki daha az.

Forumda konu açmıştım değeri ne olur diye monitör ile birlikte 7000 civarı eder demişti arkadaşlar. Daha sonra piyasa araştırması yaptığımda da bu civardaydı fiyatlar. Fakat son zamanlarda pek bakamadım haberlere.

Forumda konu açmıştım değeri ne olur diye monitör ile birlikte 7000 civarı eder demişti arkadaşlar. Daha sonra piyasa araştırması yaptığımda da bu civardaydı fiyatlar. Fakat son zamanlarda pek bakamadım haberlere.

Konuyu nisan ayında açmışsınız. Belki o zamanlar 7000 edebilirdi fakat şu an imkanı yok etmez.

Dalga mı geçiyorsunuz hocam :D.

Bu sistem güzel duruyor eğer monitör ve klavye eklediğim zaman çıkan fiyat uygun olursa alabilirim. Ekran kartı fiyatlarının düşmesini de bekleyebilirim o zaman tam istediğim sistemi toplarım biraz düşünmem gerekiyor. Teşekkürler.

Bütçem belli, bir süredir uygun hazır sistemlere bakıyordum ve şu ürün çok hoşuma gitti:

Ama aşırı ısınmasından korkuyorum. İşlemcinin TDP değeri 65W, ekran kartının 100W, PSU da 310W. Bu değerler fazla ısınmayacağını düşündürüyor. Tasarımı tam istediğim gibi küçük sadece ve ışıklarının rengi programından değiştirilebiliyor. Fakat RAM ve HDD takviyesi yapmam şart ve içini açarsam da garanti dışı kalacak büyük ihtimalle ve üstüne hangi RAM'i alacağımı bilmiyorum tam modelini hiçbir yerde bulamadım.

Başka bir hazır sistem daha buldum ama ekran kartı tükendiği için alınmıyor şu anda:

Ama kasasını hiç beğenmedim çok kalitesiz duruyor, aldıktan sonra yeni kasa alıp tüm sistemi ona taşımak isterdim ama uğraştırır. Alırsam da NZXT marka kasa tercih ederim ama bütçemi aşar öyle üstüne monitör ve klavyeye ihtiyacım var. HP bilgisayarda klavye ve fare seti geliyor kutusundan o çok hoşuma gitti açıkçası. Başka öneriniz var ise açığım. Teşekkürler.

Alınıyor hocam attığınız linkteki.

Alınıyor hocam attığınız linkteki.

Konuyu açtığım sırada alınmıyordu. Hatta şu an da alınmıyor:

1626023902204.png

Birde bu siteden alışveriş yapmaktan vazgeçtim, ürünü gönderen kargo şirketinin ürünlere dikkat etmediği için hasarlı geliyormuş. Riske atmak istemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı