5000-6000 TL'ye 1050Ti sisteme 144 Hz 1 ms 27" monitör önerisi

Bütçe
5000-6000

Klarnius

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda monitör almayı düşünüyordum ve aklımda bazı sorular vardı. Öncelikle söylemem gereken şeyleri söyleyeyim. Monitörü laptopuma bağlayacağım ve eğer gerek olursa diye ekran kartım ve işlemcimi de yazayım. Ekran kartım GTX 1050 Ti, işlemcim ise Intel Core i5 8.nesil. Kriterlerim şunlar. Minimum 144Hz, 1ms ve 27 inch olması. Para konusu da şöyle 2000 5000 arası olursa sevinirim olmazsa 6000'e çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda monitör almayı düşünüyordum ve aklımda bazı sorular vardı. Öncelikle söylemem gereken şeyleri söyleyeyim. Monitörü laptopuma bağlayacağım ve eğer gerek olursa diye ekran kartım ve işlemcimi de yazayım. Ekran kartım GTX 1050 Ti, işlemcim ise Intel Core i5 8.nesil. Kriterlerim şunlar. Minimum 144Hz, 1ms ve 27 inch olması. Para konusu da şöyle 2000 5000 arası olursa sevinirim olmazsa 6000'e çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

144 FPS vereceğini sanmıyorum o PC'nin ama ASUS TUF GAMING 23.8 VG249Q1R 165Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör| ITOPYA.COM bu var bende ve güzel bir monitör.

Hem hikayeli hem de Online oyunlar oynuyorum CS:GO'da 150-160 arası değişiyor şu an 60 Hz kullanıyorum yükseltmek mantıklı olur diye düşündüm yanlış mıdır acaba?

Bence o paraya güzel bir ekran kartı almak daha mantıklı.
Laptopum olduğu için alamıyorum.

Hem hikayeli hem de Online oyunlar oynuyorum CS:GO'da 150-160 arası değişiyor şu an 60 Hz kullanıyorum yükseltmek mantıklı olur diye düşündüm yanlış mıdır acaba?

Sadece CS gibi veya sistem gereksinimleri düşük oyunlarda alabilirsin o FPS değerlerini tahminimce. bence o parayı biriktirip güzel bir masaüstü veya dizüstü sistem al.

Aslında planım şuydu 1 monitör 1 de PS4 almaktı bu sayede bilgisayarımla yetinip aynı zamanda PS oynayacaktım ama düşünürüm sizin fikrinizi de.

Geri
Yukarı