5000-6000 TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

Rankout

Centipat
Yer
Giresun/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600, Asus Prıme B550M-K, Asus DUAL-RX6700XT 12GB, A-DATA RAM 8GB (2 adet), Kıngston 1TB NV2, FSP Hyper PRO 650W, Vento VG15FE kasa.
Meslek
Öğrenci...
Ortalama bütçem başlıkta yazdığı gibidir. 4500 TL civarına xRancer premio gibi koltuklar var ancak nasıllar bilmiyorum. 6K'ya ne var onu da bilmiyorum doğrusu. 6000TL üst limit değil tabii ama çok fazla harcamak istemiyorum, xRancer premio iyi derseniz onu bile alabilirim. Sırt ağrısı ve hafif kamburluğu olan birisiyim. (kemiklerim esnek) öneride bulunurken bunlara dikkat ederseniz sevinirim.

Ortalama bütçem başlıkta yazdığı gibidir. 4500 TL civarına xRancer premio gibi koltuklar var ancak nasıllar bilmiyorum. 6K'ya ne var onu da bilmiyorum doğrusu. 6000TL üst limit değil tabii ama çok fazla harcamak istemiyorum, xRancer premio iyi derseniz onu bile alabilirim. Sırt ağrısı ve hafif kamburluğu olan birisiyim. (kemiklerim esnek) öneride bulunurken bunlara dikkat ederseniz sevinirim.

Yakınında IKEA varsa bunu denemeni öneririm.

Üsteki koltuk alınabilir.

Ozellikle “oyuncu koltugu” diye gecen modeller almanı onermem. Ergonomik ve hava alan bir şey tercih etmeni agirlikla oneririm diger turlu hem cok terlersin hem de rahat etmezsin.

Yakınında IKEA varsa bunu denemeni öneririm.

Üsteki koltuk alınabilir.

Hocam üsttekinin artısı nedir?

Hocam peki daha uyguna aynı seviyede var mı? Yazdığım koltuğa oranla artısı nedir?

Ozellikle “oyuncu koltugu” diye gecen modeller almanı onermem. Ergonomik ve hava alan bir şey tercih etmeni agirlikla oneririm diger turlu hem cok terlersin hem de rahat etmezsin.
Tavsiye ettiğiniz bir model var mı? Konuda bahsi geçen koltuk sizce nasıl?

Hocam bu fiyatın 2 katına bile çıkarım istedikten sonra ancak gereksiz olur gibi, iki gün sonra eskimeyecek ve sırtım için iyi olacak rahat bir ürün olsun artı olarak garantiye yollarsam sıkıntı çıkmasın isterim sadece.

İlk attığımda 2. side garanti anlamında çok iyi, sırt meselesi için bir şey diyemem gidip denemenizi öneririm.

İlk attığımda 2. side garanti anlamında çok iyi, sırt meselesi için bir şey diyemem gidip denemenizi öneririm.
Hocam Giresunda pek deneme şansım olmaz gibi :)

Geri
Yukarı