5000 - 6000 TL'ye RTX 4070 - 4070 Ti sisteme monitör önerisi

Bütçe
4000-5000

ShanksTaicho

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yeni bir sistem topluyorum ekran kartını daha almadım ama ya 4070 ya da 4070 Ti alacağım bütçeye bağlı :/. Onun dışında 7800X işlemcim var bilgisayarı genel açıdan oyun amaçlı kullanacağım. Valorant, CS:GO, Call of Duty ve Rainbow Six gibi genel anlamda rekabetçi oyunlar oynuyorum. Aklımda 240Hz monitör alayım fikri var ama bütçem kısıtlı tahminimce 5K bir bütçe ayarlayabilirim belki çok zorlarsam 6K olur onun üstü olmaz. Onun için F/P monitör tavsiye edebilir misiniz? Bir de illa 240Hz olmasına gerek yok 144 ile 240 arasın da çok fark var mı bilmiyorum açıkçası. Boyut olarak da 24inc yetecektir 23-24 arası ideal önerilerinize tavsiyelerinize açığım. Teşekkür ederim.

Selam arkadaşlar, yeni bir sistem topluyorum ekran kartını daha almadım ama ya 4070 ya da 4070 Ti alacağım bütçeye bağlı :/. Onun dışında 7800X işlemcim var bilgisayarı genel açıdan oyun amaçlı kullanacağım. Valorant, CS:GO, Call of Duty ve Rainbow Six gibi genel anlamda rekabetçi oyunlar oynuyorum. Aklımda 240Hz monitör alayım fikri var ama bütçem kısıtlı tahminimce 5K bir bütçe ayarlayabilirim belki çok zorlarsam 6K olur onun üstü olmaz. Onun için F/P monitör tavsiye edebilir misiniz? Bir de illa 240Hz olmasına gerek yok 144 ile 240 arasın da çok fark var mı bilmiyorum açıkçası. Boyut olarak da 24inc yetecektir 23-24 arası ideal önerilerinize tavsiyelerinize açığım. Teşekkür ederim.

Oynadığın tür oyunlar için yüksek Hz'li monitör alman daha iyi olur.

Hepsi güzel ama hangisi daha iyi :D

Dostum çok iyi 165 hz bir monitör buldum bunu alabilirsin bendede rtx 4060 ve ryzen 5 5600 var valorantta en yüksek ayarlarda 500 fps+ oluyor . 165 hz uygundur diye düşündüm işte link Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8" 1 ms Full HD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Oynadığın tür oyunlar için yüksek Hz'li monitör alman daha iyi olur.

Başlığı 5000-6000Tl ye rtx4070 sistem önerisi diye okudum. Alelacele geldim konuya :D

Hocam çok büyük ekran 24 inc civarı olsaydı süperdi.

Başlığı 5000-6000TL'ye RTX4070 sistem önerisi diye okudum. Alelacele geldim konuya :D

Hahhahahaha 😂😂

Bu nasıl sizce? : https://www.hepsiburada.com/asus-vg...TO?magaza=Sepetist&url_src=and-product-detail

Arkadaşlar arayışım devam ediyor çok fazla ürün var çok fazla seçenek var yardımcı olacak yok mu :( genel olarak FPS oyunları oynayacağım işlemcim 7800X ekran kartı ya 4070 olacak ya da 4070 Ti en fazla çıkabileceğim fiyat 6K boyut olarak 23-25 inc arası arıyorum çok daha büyük veya küçük olmasın bir de 165 ile 240 arasın da çok fark var mı acaba? TN ya da IPS durumu da var :D çok fazla seçenek bileşen özellik var insanın aklı gidiyor :/

Konu aktif arkadaşlar kasayı kurdum monitör eksik 🥲

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı