5000-6200 TL GTX 1060'lı laptop tavsiyesi

Stoklara artık T5 V14.1 modeli gelmeyecek ama onun alternatifi olan daha hafif 8. nesil işlemcili Tulpar T7 V17.1 stokta yerini aldı. :)
Merak ediyorum açıkçası, fakat benim bütçeme uygun mudur ?
Ek: Evet uygunmuş ve gayette güzelmiş, bunu alıcağım o zaman :)
Ek 2: I7 7700HQ ve GTX 1060'dan daha iyi performans alabilir miyim bu laptop ile ?

Son düzenleme:
Ek 2: I7 7700HQ ve GTX 1060'dan daha iyi performans alabilir miyim bu laptop ile ?
SSD vb. farklar dışında en büyük fark i7 8750H kullanması gayet yeterli performans verecektir.

SSD vb. farklar dışında en büyük fark i7 8750H kullanması gayet yeterli performans verecektir.
Ben büyük ihtimalle cuma günü sipariş vereceğim fakat baya bi sabırsızım, kargo kaç günde gelir acaba? Teşekkür ederim.

Cuma günü saat 12:00'dan önce sipariş verirseniz aynı gün kargoya verildiğini düşünürsek en kötü ihtimalle Çarşamba günü elinizde olur. En kötü ihtimalden kastım 23 Nisan'da kargo şirketleri çalışmazsa diye. Not: Bilgisayarınız Aras Kargo ile gelecektir.
Ya da İstanbul ve İzmir mağazalarına gelerek elden alabilirsiniz.

Cuma günü saat 12:00'dan önce sipariş verirseniz aynı gün kargoya verildiğini düşünürsek en kötü ihtimalle Çarşamba günü elinizde olur. En kötü ihtimalden kastım 23 Nisan'da kargo şirketleri çalışmazsa diye. Not: Bilgisayarınız Aras Kargo ile gelecektir.
Ya da İstanbul ve İzmir mağazalarına gelerek elden alabilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederim acaba 256 GB SSD yerine 1 TB HDD tercih edebiliyor muyuz?

Yanlış Bilgilendirme
Merhaba,

Şimdi fark ettim, hepsiburada'da KDV indirimi var, aşağıdaki cihazın özellikleri güzel, yeni de bir cihaz fakat diğer teknik detaylara hakim değilim, ama 7-8 aydır gaming laptop bakıyorum 2 defa 1060 ekran kartlı laptoptan döndüm, öyle veya böyle 1070 ekran kartı olan bir laptop alacağım. Şu ana kadar bundan daha ucuz 1070'li bir laptop görmedim. eğer bütçenizi çok aşmayacak ise alınabilir.
casper gtx 1070

Sepette indirim ile 6779 TL'ye geliyor....
Düzeltiyorum, Teknosa'da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Şimdi fark ettim, hepsiburada'da KDV indirimi var, aşağıdaki cihazın özellikleri güzel, yeni de bir cihaz fakat diğer teknik detaylara hakim değilim, ama 7-8 aydır gaming laptop bakıyorum 2 defa 1060 ekran kartlı laptoptan döndüm, öyle veya böyle 1070 ekran kartı olan bir laptop alacağım. Şu ana kadar bundan daha ucuz 1070'li bir laptop görmedim. eğer bütçenizi çok aşmayacak ise alınabilir.
casper gtx 1070

Sepette indirim ile 6779 TL'ye geliyor....
Düzeltiyorum, Teknosa'da.
Hiçbir şekilde Casper önermiyoruz. Tercih etmeyin.

LENOVO LEGION Y520 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-2TB+256SSD-15.6-GTX1060 6GB-W10
GTX 1060, I7 7700HQ 16 GB RAM ve W10 yüklü bu fiyata alınır mı?
Monster'a ek olarak alınabilir evet.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı