5000-7000 TL Gaming Laptop Önerisi

@denizhan akdoğan Gördüğüm kadarıyla servisler yazılım sorunlarını çözmekte çok zorlanıyor. Anladım durumunuzu, haklısınız.
Ben size bu ürünü öneriyorum, geçen bir arkadaşa daha önermiştik, performansı iyi bir ürün. Servisiyle konuşup 8 GB RAM ekletirseniz çift kanal olarak performansı katlarsınız.

Merhaba yorumunuz için teşekkürler. Bende acer nitro ve lenovo L340 arasında kaldım. Bu sıcaklık değerleri fan açılmadan kaç dereceleri görüyor ve kasa kalitesi nasıl ?
Fan açılmadan kast ettiğiniz boşta ki değerler ise... Boşta ekran kartı ortalama 39 derece civarı. İşlemci ise, 45 civarı... Kasada sade bir tasarım var. Plastik bir kasa. Hiç bir eksi yönünü görmedim. 👍

@denizhan akdoğan Gördüğüm kadarıyla servisler yazılım sorunlarını çözmekte çok zorlanıyor. Anladım durumunuzu, haklısınız.
Ben size bu ürünü öneriyorum, geçen bir arkadaşa daha önermiştik, performansı iyi bir ürün. Servisiyle konuşup 8 GB RAM ekletirseniz çift kanal olarak performansı katlarsınız.
Teşekkürler değerlendireceğim. 17.3” olarak tavsiyeniz var mı?
Fan açılmadan kast ettiğiniz boşta ki değerler ise... Boşta ekran kartı ortalama 39 derece civarı. İşlemci ise, 45 civarı... Kasada sade bir tasarım var. Plastik bir kasa. Hiç bir eksi yönünü görmedim. 👍
Teşekkürler. Anladığım sıcaklık sıkıntı olmuyor. Fan çıkışı alttan olmasına rağmen. Teşekkürler listeme ekledim bunuda.

Arka taraftan fan çıkışı göremedim ben am ç. Görsel paylaşabilir misiniz?
Burada fotolarında gözüküyor. Arka kısımın yarısı olduğu gibi havanın çıkış yaptığı yer.
Bu da testler.

Burada fotolarında gözüküyor. Arka kısımın yarısı olduğu gibi havanın çıkış yaptığı yer.
Bu da testler.
Teşekürler

@Kadir_m hocam sen bu ürünü kullanıyor musun? Ben de almayı düşünüyorum da bilgi almak istiyorum.

@Kadir_m hocam sen bu ürünü kullanıyor musun? Ben de almayı düşünüyorum da bilgi almak istiyorum.
Kusura bakmayın geç cevap yazabildim. Hayır kullanmıyorum fakat forumda kullanan bir arkadaş vardı ve baya memnundu. İncelemelerine bakıldığında da iyi bir ürün olduğunu görmüştük.

Kusura bakmayın geç cevap yazabildim. Hayır kullanmıyorum fakat forumda kullanan bir arkadaş vardı ve baya memnundu. İncelemelerine bakıldığında da iyi bir ürün olduğunu görmüştük.
Çözdüm zaten hocam. Amazon'da aynı bileşenlere sahip bir MSI bilgisayar modeli vardı onu aldım. Daha kullanmadım ama incelemelerde baya iyi duruyordu hem sıcaklık hem de performans bakımından. Ki MSI, klavyesinden hoparlörüne kadar her şeyi en iyileri yaptırıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı