5000-7000 TL monitör önerisi

IPS panel mi istiyorsunuz?

IPS panel mi istiyorsunuz?

Aslında tam olarak hakim değilim. PS5 ve ofis kullanımı için düşünebilirsiniz. PS5 te daha çok ilerlemeli oyun oynarım. Aklımda IPS ekran var ama uygun olur mu?

Bu olabilir. @Saint Lucia
İlettiğiniz model hiçbir yerde stokta görünmüyor.

Son düzenleme:
PS5 için 4K monitör ya da televizyon alıyorlar. Monitör olarak 1080p almanız çok mantıklı olmaz.
Benim PS5'im olsa Samsung LS43BM700UUXUF (S43BM700) Monitör şu tarz bir TV alırdım.
Eğer Hz ve tepkime süresi üst düzey bir monitör aramıyorsanız Dell S2721QS Monitör bu monitör 4K. Günlük kullanım için ideal. PC bağlanıp pek oyun oynanmaz elbette. Oynanır ama sağlam sistem lazım. AAA oyun monitörü.

PS5 için 4K monitör ya da televizyon alıyorlar. Monitör olarak 1080p almanız çok mantıklı olmaz.
Benim PS5'im olsa Samsung LS43BM700UUXUF (S43BM700) Monitör şu tarz bir TV alırdım.
Eğer Hz ve tepkime süresi üst düzey bir monitör aramıyorsanız Dell S2721QS Monitör bu monitör 4K. Günlük kullanım için ideal. PC bağlanıp pek oyun oynanmaz elbette. Oynanır ama sağlam sistem lazım. AAA oyun monitörü.
Teşekkürler hocam. Aklımda bir soru var acaba 2k ips 144hz bir monitör alsam ps5 için az mı gelir? 60hz 4k bir monitöre neden ihtiyaç var acaba?

Geri
Yukarı