5000-7000 TL sistem önerisi

eftekn

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 5000-7000 TL arası eğer gerekiyorsa biraz daha üstünde bütçeyle sistem önerisi bekliyorum. Yıllardır laptoptan oynadığım ve parçalarla vs aram iyi olmadığı için tavsiye ettiğiniz sistemi satın almayı planlıyorum. Konu hakkında detaylı bir bilgim yok ancak fiyat ve performans olarak en iyisi hangisiyse sizlerin görüşüyle onu satın almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Normalde ASUS TUF 1660S vardı stokta daha yeni bitti keşke daha önce yazsaydınız. Şu an 1660S modellerinde birini yapabilirsiniz.

Normalde ASUS TUF 1660S vardı stokta daha yeni bitti keşke daha önce yazsaydınız. Şu an 1660S modellerinde birini yapabilirsiniz.

Stoklara dönmesini bekleyeyim mi o modelin, tam olarak anlayamadım hangi model ama alabileceğimin iyisini almak istiyorum. Pho modeller tek fanlı ve tavsiye edilmiyormuş bu yüzden sanırım.

Stoklara dönmesini bekleyeyim mi o modelin, tam olarak anlayamadım hangi model ama alabileceğimin iyisini almak istiyorum. Pho modeller tek fanlı ve tavsiye edilmiyormuş bu yüzden sanırım.

Bir daha stoğa gelmez diye düşünüyorum. Evet Phoenix modelleri tek fanlı olduğu için önerilmiyor ama bu fiyata başka alınacak sistem yok.
Edit: Bütçe artarsa ASUS TUF 1660 Ti alabilirsin.

Henüz bir sistem bulamadım. Bildiği güzel bir kampanya olan lütfen destek olsun teşekkür ederim. (bütçe esneyebilir.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı