5000-8000₺ arası PUBG ve Riot Games için laptop

Bütçe
8000

Proby09

Centipat
Arkadaşlar 8000 TL'ye kadar bütçem var, üstüne çıkamıyorum Wild Rift videoları çekmeye başladım, PUBG de oynamak istiyorum. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Çok anlamam toplama kasadan, hazırda toplama linki de alabilirim. O fiyatlara monitör sıkıntısı yaşamayacağım.

8500 olur 9000 olur ancak şöyle 8000 veriyorsun bu ona çok fark atar git bunu al kaçırma sakın diyenler arasındaki 1000 TL fark %100 verilir gibisinden kesin yorumlara da açığım

8500 olur 9000 olur ancak şöyle 8000 veriyorsun bu ona çok fark atar git bunu al kaçırma sakın diyenler arasındaki 1000 TL fark %100 verilir gibisinden kesin yorumlara da açığım
Net bu o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 8000 TL'ye kadar bütçem var, üstüne çıkamıyorum Wild Rift videoları çekmeye başladım, PUBG de oynamak istiyorum. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Çok anlamam toplama kasadan, hazırda toplama linki de alabilirim. O fiyatlara monitör sıkıntısı yaşamayacağım.
Önerim bu sistemdir. Kendim de kullanıyorum memnunum, aynı siteden satın aldım. Fiyatı uygun bence tek tek aldığında daha pahalıya denk geliyor.

Önerim bu sistemdir. Kendim de kullanıyorum memnunum, aynı siteden satın aldım. Fiyatı uygun bence tek tek aldığında daha pahalıya denk geliyor.
Diz üstü bilgisayar istemiş arkadaş hocam.

Arkadaşımda bu var 4500 değerimi peki
Diz üstü bilgisayar istemiş arkadaş hocam.
Hocam öncelik dizüstü ama masaüstü de belki yinede sağolasın ilgin için

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201024_113017.jpg
    Screenshot_20201024_113017.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 19
Arkadaşımda bu var 4500 değerimi peki

Laptop mu istiyorsunuz masaüstü mü? Eğer masaüstü istiyorsanız yeni bir konu açın sitede bu işin ehli çok arkadaş var çok çok daha iyisini toplarlar. Laptop istiyorsanız da yukarıda önerdik zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı