5000 - 8000 TL laptop önerisi

Evilmonster

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştiricisi
Merhabalar, aradığım laptop hem rahatça oyun oynayabileceğim hem de yazılım konusunda beni üzmeyecek bir şey olmalı. İşlemci illaki i7 olacak veya ekran kartı NVIDIA olacak diye bir takıntım yok. Beni uzun yıllar götürsün yeter. Uzun saatler kullanacağım için ekranının iyi olması gerekiyor, gözü yormamalı. Duyduğuma göre ASUS ve Acer güzel bilgisayar markaları. Yardımcı olabilir misiniz?

Özellikle HP laptopu öneririm. Hem depolama hem de grafik gücü olarak fiyatına göre oldukça uygun bir cihaz.

Tam da bir arkadaşıma önermek için bunu bulmuştum.

Özellikle HP laptopu öneririm. Hem depolama hem de grafik gücü olarak fiyatına göre oldukça uygun bir cihaz.

Teşekkürler. HP için RAM miktarı yeterli değil diyorlar, belki de diğer 16 GB olanlara yönelmeliyim. (Sadece 8 GB yeterli olabilir fakat yorumlarda 6 GB kullanılabilir diyorlar.)

Diğerleri birbirine benziyor gibi, markayı ve derin özelliklerini de karşılaştıracağım.

Bu laptoplara RAM eklemesi yapılabilir veya mevcut RAM değiştirilebilir, üstelik şu anda bütçenizle alabileceğiniz en iyi bilgisayar HP gibi görünüyor. hem depolaması da yaklaşık 1.5TB büyüklüğünde, hem de ekran kartı diğer modellerden daha iyi. İhtiyaçlarınız da fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.

Yine de almak istemezseniz önerdiğim Acer modelleri güzeldir, onlara da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı