Buds FE vs Buds 2

781470

Femtopat
Ses kaliteleri nasıldır?
Çok fark var mıdır?
Aradaki farka değer mi?(suya dayanıklılık, kablosuz şarj 360 Audio, Dolby Atmos dışında)

Sonradan param yok diye ağlamamak için soruyorum.
Canım çok istedi almak (kulaklığım var bu arada)
Ben almışken iyisi olsun deyip Buds 2 aldım. Sadece telefonda müzik dinlemek için kullanıyorum şu anda (zaten o amaçla almıştım). Dediğim gibi paran varsa Buds 2 al. Buds 2 özellik bakımından FE'ye göre daha zengin ama diğer konularda fazla farkları yok. Hatta FE'nin önde olduğu yerler bile var.

Arkadaşlar ses kalitesi olarak pek fark yok demiş ama FE de tek sürücü var iken Buds 2'de çift sürücü var. Yani bas sesler ve tiz sesler birbirini örtülemeden daha ne çıkıyor bu da ses kalitesini arttırıyor. İkisi de fiyatına göre güzel cihazlar.

Arkadaşlar ses kalitesi olarak pek fark yok demiş ama FE de tek sürücü var iken Buds 2'de çift sürücü var. Yani bas sesler ve tiz sesler birbirini örtülemeden daha ne çıkıyor bu da ses kalitesini arttırıyor. İkisi de fiyatına göre güzel cihazlar.
Buds FE kullanıcıları tam tersi olarak FE'nin ses kalitesinin Buds 2'den daha iyi olduğunu söylüyor.
Forumda karşılaştırma konuları var inceleyebilirsiniz.

Telefon One UI 4.1 üzeri samsungsa Buds FE. Yakın zamanda 24 bit desteği aldı. Fiyatına göre gayet yeterli bende hem Buds FE var hemde Buds 2 Pro. Buds FE tizleri pek iyi olmasa da mükemmel bir kulaklık.

Buds FE kullanıcıları tam tersi olarak FE'nin ses kalitesinin Buds 2'den daha iyi olduğunu söylüyor.
Forumda karşılaştırma konuları var inceleyebilirsiniz.

Buds FE v shape denilen bir EQ eğrisi ile geliyor ondan kaynaklanıyor olabilir. Buds 2 teknik olarak daha kaliteli bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı