5000-9000TL Hazır sistem önerileri

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

Muhtemelen 7-10 gün gibi bir sürede yeni bir sistem alacağım.
Şu anki sistemim 12-13 yıllık. 2008 yılından beri kullanıyorum.
O yüzden yeni bir sistem almak istiyorum.

Piyasadaki en iyi fiyat performans sistem linklerini bekliyorum. Mümkünse attığınız bağlantı adreslerindeki sistemleri yorumlamanızı da rica ediyorum.
Son zamanlarda bir şey fark ettim; sadece League of Legends oynayan birisiyim ve Twitch yayınları izleyen birisiyim. Onun dışında internette geziniyorum. YouTube veya dizi/film izliyorum. Aslında tek yaptığım bunlar.

Oysaki bu sistem beni zaten buna itiyormuş. Tarayıcıda bile rahat gezinemiyorum. Örneğin; tarayıcıdan Discord uygulaması açık olduğunda bile tam ekran değil de olabildiğince küçülterek arkada bırakıp LoL oynuyorum. Yani LoL gibi bir oyunu bile bu şartlarda oynuyorum. Altda hiçbir şey bırakmıyorum aslında.

Hangi siteden olduğu fark etmez, güvenilir sitelerden olsun yeterli.

NOT : Monitör dahil değil.

Bütçe: En az 5.750 TL, Ortalama 7.000 TL, En çok 9.500 TL

Son düzenleme:
RX 570'li sistemin yerine GTX 1660 Super ekran kartlı sistemler var. Rx 570 neden gtx 1660 super ile aynı fiyatta? Açık ara daha iyi 1660 super değil mi? Fps farklarına baktım hep.

@AlbertEnisteniz
2. sistemde stok yok, İtopya'nın diğer 1600 serisi sistemlerinde olduğu gibi. İlk attığın RX570'li sistem ise alınmaz.

Yukarıda atılan 10400F ve 1660S'li sistem hem fiyat bakımından hem donanım bakımından en alınabilecek sistem.

@MakeMyDay birkaç gün önce İtopya da 2060 ve 3600'lı sistemi 9K gibi bir fiyattan verdiler. Donanım arşivi toplamış sistemi ve cidden güzel fiyattan sattılar. Youtube'da videosu var, bakabilirsin. Zaten yoğunluk nedeniyle falan siteye erişim sağlanamadı. Eğer böyle bir sistem denk getirirsen en iyi o şekilde olur ama 1 hafta içinde olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı